خواننده ترک حدیثه

آپارتمان 10 میلیون لیری جدید Hadise خواننده مشهور ترک

خواننده معروف Hadise که در سال گذشته به دلیل اینکه فردی سعی کرده بود وارد خانه اش شود، روزهای سختی را پشت سر گذاشته بود، تصمیم گرفته از این به بعد در خانه ای با امنیت بیشتری زندگی کند و گفته می شود به همین دلیل تصمیم به نقل مکان به محله  Ayşe Sultan Korusu در Bebek گرفته است.بر طبق ادعا های گفته شده خانه  جدید Hadise ده میلیون لیر ترکیه ارزش دارد.

نزدیک به 2 سال پیش با ورود غیر مجاز یکی از طرفداران افراطی اش به خانه وی، Hadise روزهای سختی را گذرانده بود و در آن روزها از خانه ای در محله istinye  به خانه ی جدیدش در محله  Rumelihisarı  به ارزش 600 هزار دلار نقل مکان کرده بود. بر طبق خبر آیدین حمزه خبرنگار ترک ؛ خواننده پاپ 33 ساله که تنها در آپارتمانش با منظره  تنگه بسفر زندگی می کند به دلیل مسایل امنیتی خانه اش، تصمیم عوض کردن این خانه با شکوه گرفت.

آپارتمان خواننده ترک حدیثه

به همین دلیل برطبق ادعا ها خواننده معروف این بار می خواهد ،در خانه ای که یک مدت هنرپیشه معروف Kıvanç Tatlıtuğ و همسرش Başak Dizer’in Ayse در آن سکونت داشته اند، زندگی کند.بعد از اتفاق ناگواری که برای hadise رخ داد برای امنیت بیشتر اومجبور به گرفتن  محافظ شخصی شد و در محله Ayşe Sultan Korusu یک آپارتمان 250 متر مربعی، 4 اتاق و یک سالن بسیار بزرگ برای زندگی انتخاب کرد.

این آپارتمان لوکس که دارای محافظان و دوربین های امنیتی 24 ساعته است، بسیار مورد پسند Hadise قرار گرفته و این خواننده معروف اولین اقدامات را برای خرید این خانه آغاز کرده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *