اجاره خانه مبله در استانبول - پیله

فایل صوتی این متن

اجاره خانه مبله در استانبول

استانبول شهر پر رفت و آمدی است. مسافران و مهاجران زیادی هر روزه وارد شهر استانبول می‌شوند. شهر استانبول در منطقه جغرافیایی خود یکی از شهر هایی است که به دلیل وجود فرودگاه بسیار بزرگ استانبول، ظرفیت بالایی برای ترانزیت مسافران دارد و هر روزه از سر تا سر جهان افراد مختلفی وارد استانبول می‌شوند. این مزیت استانبول، بر روی بازار مسکن این شهر نیز تاثیرگذار بوده است. به طوری که این شهر پرجمعیت و شلوغ باز هم گزینه های زیادی برای اسکان مهاجران یا مسافران دارد. اجاره خانه مبله در استانبول، یک راه راحت و کم دردسر برای اقامت در استانبول به ‌شمار می رود.

کم نیستند توریست هایی که قید اقامت در هتل را می زنند تا با اجاره خانه همراه با وسایل در استانبول، تجربه متفاوتی را داشته باشند. با شرکت خدمات املاک و سرمایه گذاری پیله همراه باشید تا اجاره هر نوع خانه ای که میخواهید بیش از پیش برای شما آسان شود.

اجاره خانه مبله در استانبول - پیله

اجاره هفتگی خانه مبله در استانبول

برای برخی مسافران یا کسانی که قصد اقامت کوتاه را در ترکیه دارند، اجاره خانه همراه با وسایل در استانبول شاید به صرفه تر از اقامت در یک هتل باشد. اجاره خانه مبله در خیلی از محله ها با صرف هزینه‌ی مناسبی امکان پذیر است. اجاره خانه همراه با اثاثیه در استانبول زمانی به صرفه تر خواهد بود که در مدت اقامت‌تان بیش از سه یا چهار نفر باشید یا به صورت جمع خانوادگی قصد این کار را داشته باشید. بنابراین اجاره هفتگی خانه مبله در استانبول طرفداران خاص خود را دارد و در برخی مواقع سال شاید پیدا کردن فایل مناسب هم کار راحتی نباشد، به همین دلیل شرکت خدمات املاک و سرمایه گذاری پیله در تمامی مراحل این کار پشتیبان شما خواهد بود.

اجاره خانه های مبله در استانبول چگونه است؟

بسته به زمانی که قصد زندگی در استانبول را داشته باشید شرایط اجاره خانه مبله  تفاوت خواهد کرد. اجاره خانه های مبله  به صورت کلی، نسبت به سایر خانه های خالی از اثاثیه، حدودا ٣٠ درصد گران تر تمام خواهد شد. اجاره خانه مبله در استانبول در مقایسه با اجاره خانه بدون اثاثیه در همین شهر، می تواند آسان تر باشد. زیرا برای مدت زمان کوتاه مثلا یک هفته تا یک ماه، اجاره خانه مبله در استانبول نیاز به تنظیم قرارداد نخواهد داشت.

اجاره خانه همراه با اثاثیه در استانبول نیازمند پرداخت مبلغی بعنوان دیپوزیت یا امانت است و به اندازه کرایه دو ماه در ابتدای کار از شما دریافت خواهد شد. دقت کنید که در صورت آسیب ندیدن خانه یا وسایل آن،  این مبلغ به صورت کامل به شما باز خواهد گشت. بهتر است قبل از استقرار، از وضعیت خانه فیلمی بعنوان مدرک تهیه کنید. اجاره خانه همراه با اثاثیه در استانبول ابتدای هر ماه دریافت می‌شود نه انتهای آن و باید به این نکته هم دقت کنید.

در مدت زمان کوتاه برای اجاره خانه در استانبول، پرداخت قبوض انرژی به عهده شما نخواهد بود که این موضوع بر روی کرایه تاثیر خواهد گذاشت اما در صورت ثبت قرارداد رسمی اجاره خانه مبله ، باید در اولین فرصت به ادارات مربوطه مراجعه و قبوض را به نام خودتان کنید. برای مبلغ اجاره خانه مبله در استانبول، نسبت به هر محله و امکاناتی مثل دسترسی به حمل و نقل عمومی یا امکانات رفاهی تفاوت های زیادی وجود دارد. برای یک آپارتمان حدودا ١٠٠ متری در صورت اجاره سالیانه، مبلغی بالای ١۵٠٠ لیر را برای کرایه ماهیانه در نظر بگیرید.

این در شرایطی است که اجاره خانه مبله  تنها محدود به آپارتمان ها نمی شود و ویلا ها، خانه های لوکس و… هم می توانند جزو گزینه های شما باشند.

برای خرید خانه در ترکیه با 100 میلیون تومان ضربه بزنید

اجاره خانه همراه با وسایل در استانبول برای یک ماه به صرفه تر از اجاره خانه مبله به صورت روزانه است اما باز هم در مقایسه با اجاره سالیانه باید مبلغ بیشتری را پرداخت کنید. به فرض اگر یک سوئیت را در نظر بگیرید ممکن است اجاره روزانه آن ٣٠٠ لیر باشد، اجاره آن برای یک ماه حدود ۵٠٠٠ لیر اما در صورتی که برای یک سال آن را اجاره کنید ممکن است مبلغ کرایه به ٣٠٠٠ لیر هم برسد.

بر همین اساس بد نیست درباره محله های استانبول هم اطلاعاتی داشته باشید:

بشیکتاش ، باکرکوی ، کادیکوی ، بیکوز ، سارییر ، آدالار ، اوسکودار ، سیسلی ، زیتینبورنو و بی اوغلو (به ترتیب) گرانترین مناطق هستند و به طبع اجاره خانه همراه با اثاثیه در استانبول در این مناطق هزینه بیشتری خواهد داشت.

مناطقی در حومه استانبول مانند Beylikduzu ، Avcilar ، Sancaktepe ، Silivri ، Catalca ، Sultangazi و Basaksehir (به ترتیب) ارزان ترین مناطق هستند.

اجاره خانه مبله در استانبول - پیله

حدود متراژ خانه های مبله در استانبول

متراژ خانه‌ های مبله برای اجاره در استانبول گستره ی وسیعی را شامل می شوند.

1.واحد های یک خوابه بین ۴٠ تا حدود ٧٠ متر قرار می گیرند.

2.واحد های دو خوابه متراژی بین ٨٠ تا ١١٠ دارند. بعضی از این واحد ها دارای دو حمام می باشند و برخی نیز در مجتمع های لوکس قرار دارند که امکاناتی نظیر استخر و… را ارائه می دهند.

3.واحد های سه خوابه نیز بین ١۴٠ تا بالای ٢٠٠ متر قرار می گیرند.

4.اما این تمام ماجرا نیست کسانی که خواهان زندگی لوکس تری در استانبول هستند و به دنبال تجربه ای متفاوت می گردند سراغ ویلاهای مجلل استانبول را می گیرند. این ویلا ها معمولا در کنار تنگه بسفر قرار دارند. متراژ این ویلا ها متغیر بوده و تا بالای ٧٠٠ متر نیز، یافت می شوند. اجاره خانه با اثاثیه در استانبول فرصتی است تا حسی که از اتمسفر استانبول دریافت می کنید مثل حسی باشد که از خانه ی خود دریافت می کنید. همین قدر صمیمی و دلپذیر.

برخی افراد نیز اجاره خانه همراه با اثاثیه در استانبول را فرصتی می بینند که با فرهنگ و شیوه زندگی در این شهر آشنا شوند تا تصمیم گیری نهایی خود را در خصوص اقامت طولانی در استانبول انجام دهند.

شرکت خدمات املاک و سرمایه گذاری پیله مشتاق است تا شما را برای فراهم کردن مقدمات زندگی تان در این شهر پر ماجرا همراهی کند. همکاران ما در خصوص اجاره خانه مبله در استانبول اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد و خوشحال خواهند شد تا استقرار و سکونت شما به عنوان راهنما در کنارتان باشند.

اجاره خانه های مبله در استانبول چگونه است؟

بسته به زمانی که قصد زندگی در استانبول را داشته باشید شرایط اجاره خانه مبله متفاوت خواهد بود. اجاره خانه های مبله  به صورت کلی، نسبت به سایر خانه های خالی از اثاثیه، حدودا ٣٠ درصد گران تر تمام خواهد شد.

حدود متراژ خانه های مبله در استانبول چگونه است ؟

متراژ خانه‌ های مبله برای اجاره در استانبول گستره ی وسیعی را شامل می شوند.

1.واحد های یک خوابه بین ۴٠ تا حدود ٧٠ متر قرار می گیرند.

2.واحد های دو خوابه متراژی بین ٨٠ تا ١١٠ دارند. بعضی از این واحد ها دارای دو حمام می باشند و برخی نیز در مجتمع های لوکس قرار دارند که امکاناتی نظیر استخر و… را ارائه می دهند.

3.واحد های سه خوابه نیز بین ١۴٠ تا بالای ٢٠٠ متر قرار می گیرند.

آیا پرداخت قبوض انرژی به عهده مستاجر است ؟

در مدت زمان کوتاه برای اجاره خانه در استانبول، پرداخت قبوض انرژی به عهده شما نخواهد بود که این موضوع بر روی کرایه تاثیر خواهد گذاشت اما در صورت ثبت قرارداد رسمی اجاره خانه مبله ، باید در اولین فرصت به ادارات مربوطه مراجعه و قبوض را به نام خودتان کنید.

برای تماشای فیلم زیر لطفا فیلتر شکن خود را روشن کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.