redbul

استانبول زیر بال پرنده های ردبول

ردبول که در حال آماده سازی فستیوال روز پرواز خود در شهر استانبول است،  روز یکشنبه چهارم آگوست ساعت 11:00 دوستداران پرواز را در ساحل  Caddebostanگرد هم می آورد. در این رویداد که با همکاری شهرداری کلانشهر استانبول برگزار می شود، 35 تیم شجاع با لباس های خلاقانه ، هواپیماهای دست ساز و نمایش های سرگرم کننده ، سعی خواهند داشت با پرش از رمپ 6 متری تا حد امکان پرواز کنند.

مسابقه روز پرواز ردبول که در سراسر دنیا مورد توجه است روز 4 آگوست 2019 در ساحل جاده بستان در شهر استانبول برگزار خواهد شد.این مسابقه توسط 35 تیم شجاع با پرنده های دست ساز خود که تا حد امکان پرواز خواهند کرد، صحنه های نفس گیر و سرگرم کننده ای را به اجرا خواهند گذاشت. طرفداران این مسابقه می توانند در محل نمایش حضور پیدا کرده و بصورت رایگان این نمایش را از نزدیک تماشا کنند.

این مسابقه توسط دو چهره ی مشهور دنیای تلویزیون Burcu Esmersoy و Emre Karayel اجرا خواهد شد و در سراسر جهان به نمایش در خواهد آمد. عملکرد هر یک از تیم ها توسط گروهی متشکل از نام های مشهور امتیاز دهی خواهد شد.
هواپیمای مسابقه ی هوایی ردبول نیز نمایش فراموش نشدنی را در ساحل Caddebostan به اجرا خواهد گذاشت.
مسابقه قهرمانی جهانی ردبول که در سری قبل در مجارستان برگزار شد و با قهرمانی Dario Costa خلبان ایتالیایی به پایان رسید امسال به عنوان رویدادی سرگرم کننده در استانبول برگزار خواهد شد.
شرکت کنندگان جسور در این مسابقه با قهرمان ایتالیایی که سرعت و تعادل را در پرواز های آکروباتیک خود ترکیب می کند به رقابت خواهند پرداخت و نمایش های هوایی فراموش نشدنی را برای همگان به اجرا خواهند گذاشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *