افزایش قیمت ملک در استانبول

افزایش قیمت ملک در استانبول

شرکت های املاک و مستغلات تأیید کردند که ترکیه فرصت های سرمایه گذاری مختلفی را برای افراد خارجی به ویژه در شهر استانبول ارائه می دهد. آنها همچنین اظهار داشتند که سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات شهر استانبول باعث جلب توجه خارجی ها به ویژه شهروندان اروپایی می شود.این روند باعث افزایش قیمت ملک در استانبول شده است که با هم بررسی می کنیم.

استانبول مرکز سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است

استانبول همیشه مقصد مورد علاقه سرمایه گذاران خارجی بوده است. به خصوص نسل جدیدی که شهر استانبول را برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترجیح می دهند.

با توجه به افزایش نرخ ارز در سال گذشته ، هزینه ساخت و ساز املاک و مستغلات به طور قابل توجهی افزایش یافته است ، اما این افزایش هنوز در قیمت فروش املاک منعکس نشده است.افراد خارجی که سال گذشته می توانستند یک ملک را در ترکیه به قیمت 100 هزار یورو بخرند ، اکنون می توانند با 60 هزار یورو املاک را خریداری کنند.

قیمت خرید خانه در استانبول هنوز هم جذاب است وهم به تدریج بالا می رود.

سهام املاک و مستغلات در برخی مناطق در حال اتمام است ، بنابراین اگر قصد خرید خانه در استانبول را دارید اکنون زمان مناسبی برای خرید ملک است.با این حال ، قیمت املاک و مستغلات با پایان موجودی کالا بالا می رود.

تقاضای زیاد برای پروژه های املاک

مجتمع های آپارتمانی استانبول در حال حاضر اولین انتخاب برای سرمایه گذاران خارجی است.در سایت املاک پیله می توانید آپارتمان های متنوع با رنج قیمت مختلف را مشاهده کنید. این آپارتمان ها از لحاظ قانونی بررسی شده و شما با سرمایه گذاری در این املاک هرگز ضرر نخواهید کرد.

همواره زمانی که قصد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات دارید، باید به موارد مهم توجه کنند. مهمترین مورد این است که پروژه را در منطقه ای که قیمت ها در سال های آینده افزایش می یابد و بازده سرمایه گذاری آن زیاد است، انتخاب کنید. کارشناسان ما در شرکت پیله راهنمای شما خواهند بود . با ما تماس بگیرید.77 52 047 533 90+

شما هم می توانید قبل از افزایش قیمت ملک در استانبول, برای سرمایه گذاری در این شهر رویایی اقدام کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *