ترکیه رتبه هفت راحت ترین کشورها برای زندگی

ترکیه رتبه هفت راحت ترین کشورها برای زندگی

براساس نظرسنجی گروه HSBC Bank Group، بین 163 کشور جهان، ترکیه رتبه هفت را به عنوان یکی از راحت ترین کشورها برای زندگی و کار بدست آورده است.

کشورهای پیشرو در این نظرسنجی:

ترکیه از آلمان، امارات و ویتنام جلوتر بود و در این نظرسنجی آمده است که ترکیه یک محیط آرام، ایمن و راحت را برای افراد خارجی فراهم می کند تا زندگی جدیدی را آغاز کنند.

کار در ترکیه در مقایسه با سایر کشورهای توسعه یافته نیز که افراد، یافتن شغل در آن را بسیار دشوار می بینند، آسان تر است.

مطابق نظرسنجی Expat Explorer، با نظرات بیش از 18000 نفر از 163 کشور که بخشی از این بررسی بودند، نشان می دهد که ترکیه چقدر سریع از جایگاه 22 ام در سال 2018 به جایگاه 7 ام در سال 2019 رسیده است.

دوازدهمین نظرسنجی سالانه، کیفیت زندگی، روابط کار و همسایگی، درآمدهای مالی و ساختارهای خانوادگی کشورها را در نظر می گیرد.

این بررسی به عنوان یکی از جامع ترین نظرسنجی ها برای مهاجران و یکی از آموزنده ترین بررسیها برای گردشگران در نظر گرفته شده است.

علاوه بر آن، بیش از 60٪ از مهاجران گفتند که ترکیه نسبت به کشورهای وطن خود استانداردهای زندگی بهتری را ارائه می دهد.

و بیش از 59٪ آنها گفتند که یادگیری زبان یا مهارت های جدید برای بهبود شیوه زندگی برای آنها آسان بوده است.

اکثریت آنها گفتند که دوست دارند در شهرهایی پر از تنوع مکان های تاریخی، فرهنگ های مختلف و تجربه غذا خوریهای پر جنب و جوش زندگی کنند.

گزارش نظرسنجی Group HSBC Bank از زندگی در ترکیه

این نظرسنجی با گزارشی از Group HSBC Bank همراه بود، که می گوید: ترکیه که پلی بین آسیا و اروپا است، “درخواست مهاجرت را به ویژه برای تجاری که به دنبال استفاده از اقتصاد رو به رشد هستند، تحت تاثیر قرار می دهد.”

“با وجود آسمان آفتابی شفاف و یک زندگی کم هزینه در ترکیه، این کشور نیز یک مقصد بازنشستگی ایده آل است و فرهنگ آن با ترکیبی جذاب از سنت های شرقی و غربی، مطابق با کلیشه “مناسب برای همه ” است.”

در پایان این نظرسنجی، راهنمایی برای مهاجران به عنوان توصیه وجود دارد که نشان می دهد چقدر فرصت های بیشتری در این کشور نسبت به کشورهای رقیب اروپایی آن وجود دارد. گزینه های زیادی برای خرید ملک در ترکیه یا اجاره ملک وجود دارد و هزینه های زندگی به مراتب ارزان تر از سایر کشورهای توسعه یافته در این نظرسنجی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *