تقویم نمایشگاه های استانبول 2020 و 2019

تقویم نمایشگاه های استانبول 2020 و 2019

هر سال در شهر استانبول تعداد زیادی نمایشگاه با موضوعات متنوع برگزار می شود.

با شرکت در این نمایشگاه ها می توانید در جریان آخرین اخبار صنایع و بروزترین فناوری های جهان در حوزه های مختلف آشنا شوید.

با توجه به موقعیت شهر استانبول این فرصت برای ایرانیان فراهم است تا به راحتی به بهترین و به روزترین نمایشگاه‌ها دسترسی داشته باشند.

دلایل و مزایای شرکت در نمایشگاه ها

آشنایی با برترین تکنولوژی‌های موجود در عرصه کسب و کار مورد نظر

امکان تبادل اطلاعات با فعالان در حوزه ی کسب و کار های مختلف

امکان دریافت به روزترین اطلاعات

خرید آخرین محصولات در بازار های بین المللی

نمایشگاه تکنولوژی صنایع چوب 12 تا 16 اکتبر
20 تا 24 مهر ماه
در این نمایشگاه شما فرصت آشنایی و خرید آخرین ابزارهای دستی یا اتومات در زمینه برش و… دارید. همچنین این نمایشگاه فرصت مناسبی برای بازدید از تجهیزات پیشرفته و مدرن در زمینه صنایع چوبی است.
نمایشگاه صنایع بسته‌بندی اوراسیا 23 تا 26 اکتبر
1 تا 4 آبان
در این نمایشگاه، تجهیزات،ماشین آلات،تکنولوژی‌ها وخدمات مرتبط با بسته‌ بندی محصولات غذایی و نوشیدنی به نمایش گذاشته می‌شود. بیست و پنجمین دوره این نمایشگاه را در استانبول از دست ندهید.
نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی استانبول 23 تا 26 اکتبر
1 تا 4 آبان
نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی بیش از 20 بار است که در استانبول برگزار می‌شود. این نمایشگاه تجهیزات مرتبط مواد خوراکی مانند آرد، شیرینی و شکلات، صنایع غذایی گوشتی و… را ارائه می‌دهد. شما در این نمایشگاه فرصت آشنایی با آخرین تکنولوژی‌های صنایع غذایی، تکنولوژی بسته بندی و فیلینگ را دارید.
نمایشگاه هنر در استانبول 2 تا 10 نوامبر
11 تا 19 آبان ماه
اگر از علاقمندان هنر هستید این نمایشگاه انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود تا با آخرین اخبار راجع به هنر مطلع شوید. برای بازدید این نمایشگاه در روزهای عادی هفته به جز شنبه و یکشنبه می‌توانید از ساعت 11:00 تا ساعت 20:00 مراجعه کنید. ساعت بازدید روزهای شنبه، یکشنبه و روز اخر نمایشگاه نیز 11:00 تا 19:00 است.
نمایشگاه کتاب استانبول 2 تا 10 نوامبر
11 تا 19 آبان ماه
نمایشگاه کتاب استانبول با همکاری انجمن ناشران ترکیه در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی «تویاپ» برگزار می‌شود. درایننمایشگاهانواعانتشارات داخلی و خارجی با عرضه کتاب‌های متنوع حضور دارند.
نمایشگاه گل استانبول

14 نوامبر تا 16 نوامبر

23 آبان تا 25 آبان

این نمایشگاه به عرضه محصولات کشاورزی، باغبانی، جنگلداری و پرورش گل و گیاه اختصاص دارد. نمایشگاه سالانه گل استانبول بیش از10 سال است که با هدف توسعه اقتصاد کشاورزی و باغبانی هرساله برگزار می‌شود.
نمایشگاه پلاست اوراسیا

4 دسامبر تا 7 دسامبر

13 آذر تا 16 آذر

در این نمایشگاه شما فرصت آشنایی با آخرین دستاوردها و محصولات در زمینه ماشین آلات تولید پلاستیک، مواد شیمیایی و موادخام، روش‌های بازیافت مواد پتروشیمی، ماشین آلات و صنایع کمکی، تجهیزات گرما و… را دارید. نمایشگاه پلاست اوراسیا بزرگترین نمایشگاه صنعت پلاستیک در دنیاست. برگزاری این نمایشگاه هر ساله با همکاری PAGEV (بنیاد صنعت پلاستیک ترکیه) در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی «تویاپ» استانبول انجام می‌شود. .
نمایشگاه بین المللی نخ و الیاف ترکیه

27 فوریه تا 29 فوریه

۸اسفند تا 10 اسفند

این نمایشگاه گردهمایی بزرگی برای بزرگان صنعت نساجی است. شرکت در این نمایشگاه فرصت مناسبی را برای خریداران و فروشندگان مرتبط با این صنعت فراهم می‌کند.

تقویم نمایشگاه های استانبول 2020 و 2019

دسترسی به محل دائمی نمایشگاه‌های استانبول

اکثر نمایشگاه های بین اللملی در محل دائمی نمایشگاه های شهر استانبول واقع در منطقه بویوک چکمجه در کنار بزرگراه اصلی E5 برگزار می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *