حمل و نقل در ترکیه

حمل و نقل در ترکیه

بخش حمل و نقل ترکیه کالاها و خدماتی با ارزش 6.5 میلیارد دلاری تولید کرده است و حدود 400 هزار نفر نیروی کار دارد. افزایش مداوم الگوی تجارت خارجی، که برای سال 2017، رقمی معادل 216 میلیارد دلار می باشد، نشانه ای از رقابت استانبول در حوزه حمل و نقل بار است. فرودگاه ها و بنادر فعلی در این شهر در حال نوسازی هستند، و در این میان پل یاووز سلطان سلیم و فرودگاه جدید استانبول به پایان رسیده است. در بین 500 شرکت برتر حمل و نقل در جهان، 11 شرکت در ترکیه در حال فعالیت هستند. علاوه بر این، 1630 شرکت خارجی با 46 هزار وسیله نقلیه در اینجا حضور دارند.

حمل و نقل در ترکیه

حمل و نقل دریایی ترکیه

استانبول دارای 2 بندر بین المللی که یکی از آن ها در قسمت اروپایی و دیگری در سمت آسیایی قرار گرفته است. طبق گزارش انجمن حمل و نقل جهانی، که 50 بندر برتر کانتینری جهان را طبقه بندی می کند، بندرهای امبرلی استانبول نهمین بندر شلوغ در اروپا با 3.09 میلیون کانتینر می باشد. علاوه بر این، فرودگاه آتاتورک و فرودگاه صابیحا گوکچن از نظر ارتباطی برای هواپیماهای باری مهم هستند. از طرف دیگر، سیستم های ریلی که از چین وارد می شوند و به انگلستان می رسند، به شرکتها کمک می کنند کالاهای خود را به راحتی به دیگر نقاط جهان انتقال دهند.

حمل و نقل در ترکیه

باربری ترکیه حضور خود را در تدارکات تقویت می کند

 در کنار رشد چشمگیر مسافر، شرکت هواپیمایی ترکیه نیز به سرعت در حال توسعه شبکه و فعالیت های باربری خود است. Turkish Cargo کارآمدترین ارتباطات را به مراکز تولیدی و تجاری پیشرو در سراسر جهان ارائه می دهد. براساس اخبار رسمی اعلام شده از وب سایت رسمی این شرکت، ترکیش کارگو با حضور در 121 کشور جهان و با داشتن بیش از 300 مقصد پروازی، جهان را تحت پوشش خود قرار داده است. این شرکت با داشتن زیرساخت های کافی، قابلیت های عملیاتی، ناوگان پویا و نیروی حرفه ای به دنبال تبدیل شدن به انتخاب برتر در حوزه حمل و نقل بار در جهان می باشد. با گسترش پرواز ها به مقاصد جدید، ترکیش کارگو شبکه و خدمات با کیفیت خود را به مشتریان بیشتری ارائه می دهد و برآورده سازی نیاز های مشتریان، با دقت به جزئیات، یکی از جنبه های خطوط هوایی ترکیش می باشد.

حمل و نقل در ترکیه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *