خرید خانه در ترکیه

اگر به دنبال زندگی یا سرمایه گذاری در ترکیه هستید، دو نوع سرمایه گذاری در حوزه خرید خانه در ترکیه وجود دارد. یکی صرفا برای زندگی و دیگری برای سرمایه گذاری. قطعا برای انتخاب هر یک از این روش ها دلایل محکمی برای شما وجود دارد. شما را دعوت می کنیم با مطالعه کامل و دقیق این راهنما که در سال 2020 تهیه و بر اساس آخرین قوانین ترکیه بروز رسانی شده است، ضمن دوری از اطلاعات غلط و نادرست شیادان با افزایش آگاهی، بهترین تصمیم را برای زندگی ایده آل و آینده ای سرشار از شادی و موفقیت بگیرید. خریداران هنگام تصمیم گیری درباره خرید خانه در ترکیه یا به خصوص خرید خانه در استانبول، به دنبال ترکیبی ایده آل از هر دوی این روش ها هستند (زندگی در ترکیه یا سرمایه گذاری در بخش املاک ترکیه)، زیرا هم مجذوب فرهنگ و سبک زندگی در ترکیه هستند و هم به دنبال بازده بالا در سرمایه گذاری با خرید خانه در ترکیه.

نیاز شما هرچه که باشد در زمینه خرید خانه در ترکیه، گروه املاک و سرمایه گذاری پیله در ترکیه، می تواند با در نظر داشتن معیار، بودجه و نیازها در سبک زندگی، شما را برای بدست آوردن ملک ایده آل در ترکیه و استانبول راهنمایی کند.

این مقاله برای سال 2020 آپدیت شده و می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت و شرایط خرید خانه در ترکیه، سایت املاک پیله را ببینید.

خرید ملک ارزان در ترکیه

خرید ملک ارزان در ترکیه

شهرهای ترکیه از نظر قیمت و سطح رفاه با یکدیگر تفاوت دارند و هر چقدر بیشتر هزینه کنید می توانید در مکان های بهتری خانه بگیرید.همچنین امکانات – متراژ و سال ساخت خانه می تواند در قیمت آن تاثیرگذار باشد.اما به طور کلی می توانید با 130 تا 150 هزار دلار صاحب خانه شوید.
گرانترین شهر ترکیه استانبول می باشد و دلیلش هم مشخص است : امکانات بالا رفاهی و حاشیه درامد و سودی دهی بالا در سرمایه گذاری.به طور میانگین قیمت هر متر مربع خانه در استانبول 4000 لیر می باشد.گرانترین منطقه استانبول ببک نام دارد که قیمت هر متر خانه نزدیک به 50 هزار لیر بوده و اغلب افراد معروف و ثروتمند در آن سکونت دارند.


برای خواندن مطالب درمورد اجاره خانه مبله در استانبول میتوانید:

یکی از ارزانترین شهرهای ترکیه آنتالیا می باشد که قیمت متوسط هر متر مربع خانه در آن نزدیک به 2200 لیر بوده و از این رو ایرانیان زیادی را به سمت خود جذب کرده است.آپارتمان های نوساز با امکانات اضافی مانند استخر در حدود 20 الی 30 درصد گرانتر هستند.

خرید خانه در ترکیه با 100 میلیون تومان

برخی از آپارتمان های ارزانی که در ترکیه هستند امکانات لازم مانند نگهابانی – مراکز خرید – استخر و…و دسترسی کافی به ماکز حیاطی از جمله کلینیک ها و بیمارستان ها را ندارند.به همین علت باید در انتخاب خانه توجه کافی داشته باشید تا مبادا در آینده دچار مشکل شوید.
بسیاری از افراد در دام کلاهبرداران و دلالان می افتند و بعد از واریز وجه متوجه اشتباه خود می شوند.ممکن است شما یک ملک را به قیمت بیشتری خریداری کنید و یا بعد از واریز وجه نتوانید خانه را تحویل بگیرید و از این رو باید با کارشناسانی که با قوانین این کشور آشنا هستند صحبت کنید.


برای خواندن مطالب درمورد خرید ملک در ترکیه میتوانید:

مراحل خرید ملک در ترکیه

اولین قدم برای خرید ملک در ترکیه پرداخت پیش قسطی است که با فروشنده توافق می کنید که این مورد به صورت مکتوب نوشته خواهد شد.همچنین مبلغی را به عنوان جریمه برای قسخ قرارداد در نظر می گیریم که باید رضایت کامل دو طرف خواهد بود.
گذرنامه خریدار برای این کار نیاز است و اغلب فروشنده ها به بنگاه ها وکالت می دهند تا کارشان را انجام دهند.در برخی موارد ممکن است برای پیش بردن کار نیاز به باز کردن حساب در ترکیه داشته باشید که کار بسیار راحتی است.
حال نوبت به انتقال سند ملکی یا همان تاپو است.برای این کار نیاز به یک سری مدارک دارید که شرکت پیله در کمترین زمان ممکن برای شما آماده می کند :

1.ترجمله گذرنامه در دفتر اسناد رسمی ترکیه
2. 3 قطعه عکس
3. در صورت نیاز تنظیم وکالت نامه رسمی محضری به شرکت پیله
4. ثبت و گرفتن شماره مالیاتی

تاپو

در آخر هم باید تاپو را امضا کنید تا به طور رسمی مالیکت به شما انتقال داده شود.گرفتن مجوز رسمی برای اتباع خارجی از دولت ترکیه الزامی است که تقریبا 2 الی 6 روز طول می کشد.

خرید خانه در ترکیه 2020/ روند اخیر توسعه

استانبول شهر بزرگی است و در هر منطقه تنوع گسترده ای از ملک وجود دارد، البته، روند اخیر توسعه در این شهر باعث ایجاد مجتمع هایی لوکس و نوآورانه برای خانواده ها و افراد خاص شده است. پروژه های لوکس غالبا دارای محوطه ی باشگاه، اسپا، مرکز خرید و رستوران هستند. استخرها و دریاچه های مصنوعی از ویژگی های برجسته ی این مجتمع هاست.این روند توسعه، قبلا در مناطق گمنامی مثل Bahcesehir و Belikduzu  و برنامه ی بازسازی با حمایت دولت و حفظ حقوق آن ها، باعث تبدیل شدنشان به مراکز مدرن شهری شده بود و آن ها را مناطق مطلوبی برای خرید خانه در ترکیه و استانبول تبدیل کرده بود، زیرا قیمت ملک در این مناطق به نسبت مناطق مرکزی تر مثل sisli و levent  پایین تر بود. ساخت برج های بلند و قیمت بالاتر ملک، همچنین بازده بیشتر اجاره در مناطق مرکزی ،خط خیره کننده ی افق آسمان استانبول را  برای کسانی که به دنبال خرید خانه در ترکیه بودند، تغییر داده است.ویلاهای لوکس برای فروش در ترکیه

خرید خانه در ترکیه در بالاترین سطح خود نیز امکان پذیر است. ویلاهای لوکس در یک شهر سرسبز و ساحلی قطعا قابل توجه هستند.

این نوع از املاک با قیمت بالاتر در مرکز استانبول، دارای مزایایی هستند و تفاوت های زیادی بین قیمت ویلاهای بخش آسیایی و بخش اروپایی استانبول وجود دارد.

ویلاهای مناطق روستایی مثل zekeriyakoy  و  tarabya، شمال مرکز شهر، سبک زندگی سالمتری را در  مناطق سرسبزتر استانبول ارائه می کنند، این خانه ها برای ساکنان ثروتمند استانبول، دسترسی آسان به جاده های شهری را از طریق منطقه شلوغ Maslak و دسترسی آسان به سواحل استانبول و ساحل دریای سیاه را فراهم می کنند.

کمی خارج از شهر و حوالی Buyukcemece به خاطر تقاضای بالای خارجی ها و خریداران محلی که خواهان راهی آسان برای ارتباط با استانبول از طریق ماشین و لذت بردن از مناظر طبیعی هستند و قیمت ها بالاتر است، منطقه ایده آلی برای خرید خانه در ترکیه به شمار می آید.

املاک آماده و پیش فروش در ترکیه

خرید خانه در ترکیه چند راه سرمایه گذاری پیش روی شما قرار می دهد.

آیا شما به دنبال خرید خانه در ترکیه و استفاده از درآمد اجاره آن هستید؟ یا به دنبال املاک پیش فروش برای انتخاب طرح ملک ایده آلتان از همان مراحل اولیه ی ساخت با پیش پرداخت کمتر و شرایط پرداخت بهتر و  نرخ بهره 0% یا بسیار پایین هستید؟ خرید خانه در ترکیه به صورت پیش فروش معمولا نیازمند سرمایه بیشتری جهت سرمایه گذاران ملکی است و اغلب با تکمیل ملک تقریبا بهای آن 50% افزایش می یابد و همچنین فرد مجبور است تا زمان اتمام ملک صبر کند.


برای خواندن مطالب درمورد خرید آپارتمان در استانبول میتوانید:

اهمیت انتخاب برای خرید خانه در ترکیه

به دنبال هر نوع ملکی که در ترکیه هستید، ابتدا باید بودجه ی خود را برای سرمایه گذاری ملکی در منطقه ی مورد نظرتان در نظر بگیرید، زیرا تفاوت قیمت در هر منطقه با منطقه ی دیگر و هر شهر با شهر دیگر بسیار زیاد است. وقتی بودجه ی خود را در نظر گرفتید، آن وقت می توانید شروع به بررسی انواع ملک موجود، تعداد اتاق های مورد نیازتان و نوع امکانات و غیره بپردازید.

با وجود رشد دائمی قیمت ها، نیاز است شما هر چه زودتر حضورا برای خرید ملک به استانبول مراجعه کنید. زیرا قیمت ها بدون اطلاع قبلی افزایش می یابند و وقتی گزینه های موجود، برای خرید خانه در ترکیه کاهش پیدا کنند، شما از نظر بودجه با کمبود مواجه خواهید شد. وقتی شخصا از املاک دیدن کنید می توانید بهترین ایده را در مورد تفاوت مناطق و امکانات محلی در دسترس، بدست آورید.

آیا خانه ها در ترکیه ارزان هستند؟

شهرهای ترکیه از نظر قیمت و سطح رفاه با یکدیگر تفاوت دارند و هر چقدر بیشتر هزینه کنید می توانید در مکان های بهتری خانه بگیرید.همچنین امکانات – متراژ و سال ساخت خانه می تواند در قیمت آن تاثیرگذار باشد.اما به طور کلی می توانید با 130 تا 150 هزار دلار صاحب خانه شوید.

ارزان ترین شهر برای زندگی در ترکیه کدام است؟

ارزانترین شهرهای ترکیه برای زندگی می توان به شهرهای Sanliurfa، Kayseri، Mersin، Konya، Iskenderun و Hatay اشاره کرد که دارای طبیعتی جذاب و استاندارد زندگی ارزان اما بسیار دور از پایتخت هستند.

ویلاهای لوکس برای فروش در ترکیه چگونه است ؟

خرید خانه در ترکیه در بالاترین سطح خود نیز امکان پذیر است. ویلاهای لوکس در یک شهر سرسبز و ساحلی قطعا قابل توجه هستند.این نوع از املاک با قیمت بالاتر در مرکز استانبول، دارای مزایایی هستند و تفاوت های زیادی بین قیمت ویلاهای بخش آسیایی و بخش اروپایی استانبول وجود دارد.