خرید ملک در ترکیه

اگر به دنبال زندگی یا سرمایه گذاری در ترکیه هستید، دو نوع سرمایه گذاری در حوزه املاک در ترکیه وجود دارد، یکی صرفا برای زندگی و دیگری برای سرمایه گذاری، قطعا برای انتخاب هر یک از این روش ها دلایل محکمی برای شما وجود دارد. شما را دعوت می کنیم با مطالعه کامل و دقیق این راهنما که در سال 2020 تهیه و بر اساس آخرین قوانین ترکیه بروز رسانی شده است، ضمن دوری از اطلاعات غلط و نادرست شیادان با افزایش آگاهی، بهترین تصمیم را برای زندگی ایده آل و آینده ای سرشار از شادی و موفقیت بگیرید .خریداران ملک در ترکیه یا به خصوص خریداران ملک در استانبول، به دنبال ترکیبی ایده آل از هر دوی این روش ها هستند (زندگی در ترکیه یا سرمایه گذاری در بخش املاک ترکیه) ، زیرا هم مجذوب فرهنگ و سبک زندگی در ترکیه هستند و هم به دنبال بازده بالا در سرمایه گذاری با خرید ملک در ترکیه.

نیاز شما هرچه که باشد، گروه املاک و سرمایه گذاری پیله در ترکیه، می تواند با در نظر داشتن معیار، بودجه و نیازها در سبک زندگی، شما را برای بدست آوردن ملک ایده آل در ترکیه و استانبول راهنمایی کند.

این مقاله برای سال 2020 آپدیت شده و می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت خانه در ترکیه، سایت املاک پیله را ببینید.

آنچه درمقاله خرید خانه در ترکیه میخوانید:

انواع ملک/جهت خرید ملک در ترکیه

اهمیت انتخاب برای خرید ملک در ترکیه

فرایند خرید ملک در ترکیه

مراحل خرید ملک در ترکیه

هزینه های خرید خانه در ترکیه چقدر است؟

املاک پیش فروش در ترکیه

بودجه شما برای خرید ملک در ترکیه

در کدام محل ترکیه خانه بخرم؟

بهترین محل ها برای خرید ملک در ترکیه

خرید املاک دسته دوم در ترکیه

خرید ملک در ترکیه 2020/ روند اخیر توسعه

استانبول شهر بزرگی است و در هر منطقه تنوع گسترده ای از ملک وجود دارد، البته، روند اخیر توسعه در این شهر باعث ایجاد مجتمع هایی لوکس و نوآورانه برای خانواده ها و افراد خاص شده است. پروژه های لوکس غالبا دارای محوطه ی باشگاه، اسپا، مرکز خرید و رستوران هستند. استخرها و دریاچه های مصنوعی از ویژگی های برجسته ی این مجتمع هاست.این روند توسعه، قبلا در مناطق گمنامی مثل Bahcesehir و Belikduzu  و برنامه ی بازسازی با حمایت دولت و حفظ حقوق آن ها، باعث تبدیل شدنشان به مراکز مدرن شهری شده بود و آن ها را مناطق مطلوبی برای خرید ملک در استانبول تبدیل کرده بود، زیرا قیمت ملک در این مناطق به نسبت مناطق مرکزی تر مثل sisli و levent  پایین تر بود. ساخت برج های بلند و قیمت بالاتر ملک، همچنین بازده بیشتر اجاره در مناطق مرکزی ،خط خیره کننده ی افق آسمان استانبول را  برای کسانی که به دنبال خرید ملک در ترکیه بودند، تغییر داده است.

برای آشنایی با زیباترین مکان های دیدنی استانبول ضربه بزنید

انواع ملک ، جهت خرید خانه در ترکیه

بنر پیله

ویلاهای لوکس برای فروش در ترکیه

این نوع از املاک با قیمت بالاتر در مرکز استانبول، دارای مزایایی هستند و تفاوت های زیادی بین  قیمت ویلاهای بخش آسیایی و بخش اروپایی استانبول وجود دارد.

ویلاهای مناطق روستایی مثل zekeriyakoy  و  tarabya ، شمال مرکز شهر، سبک زندگی سالمتری را در  مناطق سرسبزتر استانبول ارائه می کنند، این خانه ها برای ساکنان ثروتمند استانبول، دسترسی آسان به جاده های شهری را از طریق منطقه شلوغ Maslak و دسترسی آسان به سواحل استانبول و ساحل دریای سیاه را فراهم می کنند.

کمی خارج از شهر و حوالی Buyukcemece  به خاطر تقاضای بالای خارجی ها و خریداران محلی که خواهان راهی آسان برای ارتباط با استانبول از طریق ماشین و لذت بردن از مناظر طبیعی هستند و قیمت ها بالاتر است، منطقه ایده آلی به شمار می آید .

 املاک آماده و پیش فروش در ترکیه

در ترکیه فرصت برای انتخاب هر دو نوع ملک وجود دارد. آیا شما به دنبال خرید ملک در ترکیه و استفاده از درآمد اجاره آن هستید؟ یا به دنبال املاک پیش فروش برای انتخاب طرح ملک ایده آلتان از همان مراحل اولیه ی ساخت با پیش پرداخت کمتر و شرایط پرداخت بهتر و  نرخ بهره 0% یا بسیار پایین هستید؟ خرید املاک پیش فروش معمولا نیازمند سرمایه بیشتری جهت سرمایه گذاران ملکی است و اغلب با تکمیل ملک تقریبا بهای آن 50% افزایش می یابد و همچنین فرد مجبور است تا زمان اتمام ملک صبر کند.

اهمیت انتخاب برای خرید ملک در ترکیه

به دنبال هر نوع ملکی که در ترکیه هستید، ابتدا باید بودجه ی خود را برای سرمایه گذاری ملکی در منطقه ی مورد نظرتان در نظر بگیرید، زیرا تفاوت قیمت در هر منطقه با منطقه ی دیگر و هر شهر با شهر دیگر بسیار زیاد است. وقتی بودجه ی خود را در نظر گرفتید، آن وقت می توانید شروع به بررسی انواع ملک موجود، تعداد اتاق های مورد نیازتان و نوع امکانات و غیره بپردازید.

با وجود رشد دائمی قیمت ها، نیاز است شما هر چه زودتر حضورا برای خرید ملک به استانبول مراجعه کنید، زیرا قیمت ها بدون اطلاع قبلی افزایش می یابند و وقتی گزینه های موجود، برای خرید کاهش پیدا کنند، شما از نظر بودجه با کمبود مواجه خواهید شد. وقتی شخصا از املاک دیدن کنید می توانید بهترین ایده را در مورد تفاوت مناطق و امکانات محلی در دسترس، بدست آورید.

برای خرید ملک ارزان در ترکیه ضربه بزنید

فرآیند خرید ملک در ترکیه

فرآیند خرید ملک در ترکیه

ترکیه در میان خریداران فصلی ملک و مهاجرین در طی سال ها به طور باور نکردنی ای معروف شده است، نه فقط به خاطر اینکه کشوری ثروتمند، کهن با تاریخی جذاب و میراث فرهنگی تاثیرگذار و جالب است، بلکه سرمایه گذاران ملکی، به خاطر آب و هوای خوب، سواحل خیره کننده، آب های رنگارنگ و طبیعتی بکر، جذب آن شده اند. خصوصا مناطق مشهوری مثل آنتالیا، بدروم، Fethiye آپارتمان ها و ویلاهای مدرن و هنرمندانه ای دارند. خرید ملک در ترکیه از خرید ملک در دیگر کشورهای اروپایی آسان تر است، زیرا تحولی سریع برای ایجاد چشم اندازی جالب در نظر سرمایه گذاران در جهان است.

شرایط خرید ملک در ترکیه چیست و کجای ترکیه می توانم خانه بخرم؟

خارجی ها می توانند به نام خود تا 30 هکتار ملک یا زمین تهیه کنند، به شرط آن که ملک در منطقه ی شهری واقع شده باشد و نه در دهکده ها و مناطق روستایی. ملک خریداری شده نباید در مرزهای شهرداری ها یا بخش ها باشد. زمین یا خانه ی خریداری شده باید در خارج  از محدوده ی نظامی قرار داشته باشد.

مراحل خرید خانه در ترکیه

مرحله ی 1

قطعا برای شروع، باید ملکی را که می خواهید پیدا کنید. برای سرمایه گذاران خارجی، به خصوص آن هایی که از ایران هستند، ترکیه محلی فوق العاده به حساب می آید. برای خریداران ایرانی ما، خرید یک خانه ی فصلی انتخاب یک سبک زندگی است و بیشترشان تمایل به خرید ملک در مناطق ساحلی ترکیه مثل دریای اژه و مدیترانه دارند. گروه املاک و سرمایه گذاری پیله در ترکیه، پیشنهادهای ملکی زیادی در استراحتگاه های ساحلی معروف مثل Fethiye، Dalyan ، Kalkan ، آنتالیا، Side و مناطق از این دست برای شما خواهد داشت. بیشتر مردم تمایل دارند ملکی به نسبت مدرن در ترکیه بخرند و خانه های نوساز با کیفیت به شدت در دهه ی اخیر پیشرفت کرده اند. آپارتمان هایی کاملا نو و ویلاهایی با سبک امروزی و  فضای بیرونی زیبا و استخر در این مناطق وجود دارند. هر نوع ملکی یا موقعیتی که دنبالش هستید، گروه املاک و سرمایه گذاری پیله در ترکیه,  گزینه ای برای آن دارد.