درامد برنامه نویس در کشور ترکیه

درامد برنامه نویس در ترکیه | درامد طراح سایت در ترکیه

برنامه نویسی و در کل کارهای مربوط به اینترنت در سراسر دنیا خواهان زیادی دارد و چه بسا اگر در کار خود حرفه ای هستید و رزومه قدرتمندی هم دارید, قطعا می توانید یک کار خوب در کشور ترکیه پیدا کنید و از اقامت و کار در کنار یکدیگر لذت ببرید.ترکیه یکی از کشورهای در حال پیشرفت می باشد که رقابت چندانی هم در زمینه سایت و اینترنت در آن وجود ندارد,و اگر کار خود را به درستی انجام دهید می توانید به یکی از برترین های این حوزه تبدیل شوید.پس با ما همراه باشید تا باهم “درامد برنامه نویس در ترکیه” را بررسی کنیم.

میانگین درامد برنامه نویسان در ترکیه

معمولا درامد در هر شغلی با توجه به مهارت و سابقه کار شما متفاوت خواهد و برنامه نویسی هم از این قاعده مستثنی نیست.کسی که به عنوان برنامه نویس در ترکیه فعالیت می کند,درامدی در حدود 7860 لیر خواهد داشت.کمترین میزان پرداختی در این حرفه 3400 لیر و بیشترین آن 13000 لیر می باشد.میزان درامد شما بستگی به مهارت,سابقه کار,جنسیت و شهری دارد که شما در آن کار می کنید.

درامد برنامه نویس در ترکیه

درامد برنامه نویسان مرد به نسبت خانم ها بالاتر می باشد و حدود 70 درصد این حرفه را آقایان اشغال کرده اند.البته این را هم باید در نظر بگیرید که در بعضی مواقع افرادی پیدا می شوند که درامدهای چند ده هزار دلاری در ماه دارند که جزو موارد خاص به حساب می آیند.


برای خواندن مطالب درمورد اجاره خانه ترکیه میتوانید:

تاثیر تجربه در میزان درامد

همانطور که گفته شد هر چقدر تجربه کاری شما بیشتر باشد, در نتیجه درامد شما هم بالاتر خواهد رفت.اما بیایید کمی دقیق تر به این موضوع نگاه کنیم.

  • سابقه کار کمتر از 2 سال : میانگین درامد حدود 4000 لیر
  • سابقه کار بین 2 تا 5 سال : افزایش 34% درامد و رسیدن به 5400 لیر
  • سابقه کار بین 5 تا 10 سال : افزایش 48% درامد و رسیدن به 7980 لیر
  • سابقه کار بین 10 تا 15 سال : افزایش 22% درامد و رسیدن به 9720 لیر
  • سابقه کار بین 15 تا 20 سال : افزایش 9% درامد و رسیدن به 10600 لیر
  • سابقه کار بیش از 20 سال : افزایش 8% درامد و رسیدن به 11500 لیر

درامد برنامه نویسان در ترکیه

اگر می خواهید درامد خود را افزایش دهید باید در شرکت های معتبرتر فعالیت داشته باشید و یا با انجام پروژه های حرفه ای و بزرگ, رزومه کاری خود را سنگین تر کنید.این مواردی که گفته شد میانگین بوده و ممکن است فردی با 4 سال سابقه کار درامدی بالغ بر 10000 لیر در ماه داشته باشد و این تماما بستگی به اراده و توانایی شما دارد.


برای خواندن مطالب درمورد قیمت لیر ترکیه میتوانید:

تاثیر تحصیلات در میزان درامد

یکی از مهمترین معیارهای تاثیر گذار در درامد شما,مدرک تحصیلی و دانشگاهی است که در آن درس خوانده اید.البته این مورد برای بعضی شرکت ها اهمیت دارد و برای برخی دیگر تنها توانایی و رزومه کاری شما مهم بوده و به همین دلیل است که اغلب افراد سعی می کنند درجات بالاتر را در کشور خودشان یعنی ایران بگیرند و سپس وارد بازار کار کشور ترکیه شوند.

درامد برنامه نویس و طراح سایت در ترکیه

به طور میانگین درامد برنامه نویسان دیپمله در کشور ترکیه چیزی در حدود 4600 لیر,درامد برنامه نویس لیسانس 7250 لیر و درامد برنامه نویس فوق لیسانس 12100 لیر می باشد.دقت داشته باشید تمامی این افراد به یک اندازه تجربه کاری دارند و تنها در مرک تحصیلی با یکدیگر متفاوت هستند.

بسیاری از افراد سوال می پرسند که آیا ارزش دارد برای دکترا بخوانیم یا خیر.جواب را خودتان باید به دست بیاورید! هزینه تحصیل دو ساله برای دکترا چیزی بین 32000 تا 118000 لیر می باشد و این می تواند یک سرمایه گذاری شخصی باشد.معمولا درامد افراد با مدرک دکترا در این زمینه کاری حدود 20% بیشتر از فوق لیسانسه ها می باشد.


برای خواندن مطالب درمورد اجاره خانه در استانبول میتوانید:

تاثیر جنسیت در میزان درامد

در آخر هم می رسیم به بحث جنسیت که تقریبا در اغلب مشاغل و کشورها برقرار است.همانطور که حدس می زنید, درامد کارمندان مرد به نسبت خانم ها بیشتر است.در کل درامد مردها نزدیک به 28% بیشتر از خانم ها بوده و این تفاوت بسیار بیشتر از تفاوت 8% درصدی در سایر مشاغل می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *