عمده فروش های استانبول

عمده فروش های استانبول

همه ما به خوبی با استانبول آشنا هستیم و مکان های دیدنی استانبول دیدن کرده ایم، امروز می خواهیم با یکی از مهمترین صنعت های مهم استانبول که اکثرا به دنبال آن می گردید آشنا شویم.
یکی از بزرگترین تجارت ها در ترکیه پوشاک می باشد که از اکثر نقاط جهان مشتری های خودش را دارد. قیمت ارزان با کیفیت بسیار عالی محصولات باعث شده که ترکیه به مهد پوشاک تبدیل شود. در استانبول به جز مراکز خرید ارزان قیمت و بازار های هفتگی مراکز دیگری هم وجود دارد که به صورت عمده و ارزانتر از همه جا محصولات خودشان را به فروش می رسانند.

پس با ما با یکی از کسب و کار های ترکیه همراه باشید.

عمده فروش های استانبول :

عمده فروش های لباس به چند دسته تقسیم می شوند:
• عمده فروش های لباس بچه گانه
• عمده فروش های لباس زنانه (تیشرت و شلوار)
• عمده فروش های لباس های پوشیده زنانه
• عمده فروش های لباس های مختلف از مردانه تا زنانه

عمده فروش های لباس بچه گانه استانبول:

یکی از بهترین مراکز خرید عمده لباس کودک تا نوجوان در استانبول در منطقه Akşemsettin یا به طور کلیZeytinburnu می باشد. برای دسترسی راحت و دیدن این محل میتوانید با خط ترانوا T1 در ایستگاه Akşemsettin İstasyonu پیاده شوید و به سمت مرکز خرید اولیویوم بروید، و در تمامی راسته اصلی و فرعی هایی که خواهید دید عمده فروش های لباس کودک به چشمتان میخورد.
پیشنهاد ما به شما این است که در اوایل این خیابان خرید خود را انجام ندهید و به کوچه ها هم سری بزنید چون همان جنس ها با قیمت های بهتری عرضه می شوند.

در زیر ویدیوی کوتاهی را که از این محله برای شما عزیزان تهیه کرده ایم، می توانید تماشا کنید.

عمده فروش های لباس زنانه استانبول (تیشرت و شلوار):

عمده فروش های لباس و تیشرت زنانه و همچنین شلوار عمداتا در منطقه گونگورن (Güngören) استانبول قرار دارد. در این منطقه شما میتوانید با سر زدن به کوچه ها با تمامی عمده فروش های این منطقه آشنا شوید.

مهمترین نکته در این محل گشتن و سپس خریدن است، زیرا که باز به نکته بالا اشاره خواهیم کرد:

پیشنهاد ما به شما این است که در اوایل این خیابان خرید خود را انجام ندهید و به کوچه ها هم سری بزنید زیرا همان اجناس را با قیمت های بهتری می توانید پیدا کنید.


عمده فروش های لباس های پوشیده زنانه در استانبول:

در پاراگراف بالا که به لباس کودکان اشاره کردیم در همان منطقه اگر مسافت کوتاهی را به سمت غرب حرکت نمایید مغازه های زنانه فروشی اسلامی ترکیه را خواهید دید، که خیلی ها دنبال این مغازه ها در استانبول می گردند. پس برای آگاهی دوباره مسیر رفتن به آنجا را خدمتتان اعلام می کنیم:

برای دسترسی راحت و دیدن این محل می توانید با خط ترانوا T1 در ایستگاه Akşemsettin İstasyon پیاده شوید و به سمت مرکز خرید اولیویوم بروید ولی این بار به سمت غرب آن منطقه تشریف ببرید.

عمده فروش های لباس های مختلف از مردانه تا زنانه در استانبول:

یکی از مهمترین مراکز خرید عمده در استانبول که بیشتر از بقیه در بین ایرانی ها و حتی سایر توریستهایی که در استانبول اقامت دارند معروف تر است، محله مرتر (Merter) می باشد. در این محله شما می توانید در راسته اصلی خیابان مرتر از مغازه ها دیدن نمائید یا از خیابان های پشت مرتر دیدن نمائید. در این بازار هم لباس مردانه و هم لباس زنانه را می توانید با قیمت مناسب خریداری نمایید.  در راسته اصلی بیشتر عمده فروش ها، تک فروشی هم انجام می دهند! اما گرانتر! در این راسته به دلیل ازدیاد گردشگران با ملیت های مختلف که برای خرید به این محله می آیند، قیمت ها اکثرا به دلار یا یورو می باشد.

در زیر ویدیوی کوتاه دیگری را که از این منطقه را برای شما آماده کرده ایم می توانید تماشا کنید.

دسترسی به منطقه مرتر

بهترین مسیر رفتن به این بازار به جز تاکسی استفاده از اتوبوس یا ترانوا می باشد.
اگر با اتوبوس تشریف می برید اتوبوس های 92T که از میدان تکسیم عبور می کنند را سوار شده و در ایستگاه مرتر پیاده شوید و اگر با ترانوا خط T1 تشریف می برید میتوانید در ایستگاه مرتر یا زیتون بورنو پیاده شوید و به سمت خیابان اصلی حرکت نمایید تا به مرکز مرتر برسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *