قیمت خانه در استانبول 2020

فایل صوتی این متن

اینکه شما با هدف زندگی در ترکیه  قصد خرید خانه داشته باشید و یا صرفا به دنبال سرمایه گذاری در ترکیه هستید، مطمئن باشید با مطالعه این مقاله می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

قیمت خانه در استانبول مانند ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد، مثل سال ساخت، امکانات مجتمع آپارتمانی، محله و بسیاری موارد دیگر. اما با توسعه بازار خرید ملک در استانبول در طی سال های اخیر، شما می توانید آپارتمان های مختلف با رنج قیمت متفاوت را به آسانی بیابید. آپارتمان های دست دوم با قیمتی ارزان در مرکز شهر و یا ویلاهای لوکس با منظره دید دریا.

ما در ادامه قصد داریم به طور دقیق به بررسی قیمت خانه در استانبول بپردازیم تا شما بر اساس بودجه مورد نظرخود بتوانید بهترین ملک را در استانبول بخرید.

خرید آپارتمان استانبول

در یک نگاه سریع به قیمت ملک در شهر های بزرگ دنیا مثل هنگ کنگ، مسکو و سنگاپور متوجه می شویم که قیمت املاک درجه یک در هر مترمربع بین 40 تا 50 هزار دلار است، اما قیمت خانه در استانبول در پروژه های مشابه از متری 4 هزار دلار شروع می شود و کارشناسان پیش بینی می کنند این رقم در طی سال های آینده افزایش یابد.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که املاک استانبول، از نظر کیفیت ساخت، دکوراسیون داخلی، طبیعت زیبا، فضای سبز، منظره دید دریا و غیره با همتایان اروپایی خود رقابت می کنند.

پایین بودن نرخ ارز لیر تاثیر منفی روی بازار املاک ترکیه به خصوص استانبول نداشته است. برای سرمایه گذاری در ترکیه  انواع مختلفی وجود دارد مثل کشاورزی، صنعت، آرایشی و بهداشتی و …

اما شکی وجود ندارد که خرید خانه در استانبول مطمئن ترین سرمایه گذاری در ترکیه است. در کنار مزایای اقتصادی که این سرمایه گذاری دارد، شما در سریع ترین زمان ممکن و به آسان ترین روش اقامت ترکیه را نیز بدست خواهید آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در شرکت پیله تماس بگیرد. 77 52 047 533 90+

قیمت خانه در استانبول به لیر

قیمت خانه در استانبول 2020

آپارتمان مسکونی ،یک خوابه و دو خوابه واقع در منطقه Üsküdar شروع قیمت 357000 لیر

آپارتمان مسکونی ، یک خوابه تا سه خوابه واقع در منطقه Bahçelievler شروع قیمت 485000 لیر

آپارتمان مسکونی، یک خوابه تا سه خوابه واقع در منطقه Bahçelievler شروع قیمت 485000 لیر

قیمت خانه در استانبول 2020

آپارتمان مسکونی ، یک خوابه و دو خوابه واقع در منطقه Beylikdüzü قیمت 297000 لیر

سایت خرید خانه در استانبول

با وجود پروژهای فراوان در سایت املاک پیله ، شما براحتی می توانید ملک مورد نظر خود را در استانبول پیدا کنید. به دلیل اختلاف قیمت فراوان در املاک استانبول شما می توانید آپارتمان با قیمت مختلف را در سایت ببینید. اگر برای پیدا کردن ملک مناسب خود زمان کمی دارید، این کار را به کارشناسان ما بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ، مناسب ترین ملک را برای شما بیابند.

از قسمت جستجوی سایت می توانید برای محدود کردن پروژه ها بر اساس محله و یا قیمت استفاده نمایید.

همچنین می توانید آپارتمان های ارزان در استانبول را اینجا ببینید.

همانطور که در مقاله خرید خانه در ترکیه توضیح دادیم، شرایطی برای خرید ملک در ترکیه برای افراد خارجی وجود دارد که در پروژه های معرفی شده در سایت در نظر گرفته شده اند.

برای خرید ملک در ترکیه ضربه بزنید.

قیمت آپارتمان در استانبول 2020

همانطور که پیشتر اشاره کردیم قیمت آپارتمان در استانبول بر اساس عوامل مختلف متفاوت است. در ادامه به معرفی چند پروژه می پردازیم:

قیمت خانه در استانبول 2020

آپارتمان مسکونی ، یک خوابه و دو خوابه واقع در منطقه Esenyurt قیمت 360000 لیر

قیمت خانه در استانبول 2020

آپارتمان مسکونی ، یک خوابه و دو خوابه واقع در منطقه Beylikdüzü شروع قیمت از 497000 لیر

آپارتمان مسکونی ، سه خوابه واقع در منطقه Esenyurt قیمت 769000 لیر

آپارتمان مسکونی ، سه خوابه واقع در منطقه Esenyurt قیمت 769000 لیر

خرید خانه در استانبول با قیمت مناسب

بازار خرید املاک ارزان در استانبول بسیار پررونق است. املاک دسته دوم با قیمت ارزان در کمتر از چند روز فروخته می شوند.

دلیل این همه استقبال از این بازار، روند افزایشی و سود آور سرمایه گذاری در املاک استانبول است. به این نکته هم توجه کنید که خانه هایی با قیمت ارزان در استانبول به معنی خانه های بی کیفیت نیست. حتی ارزان ترین خانه های معرفی شده در سایت املاک پیله دارای استانداردهای لازم هستند.

اگر هنگام خرید خانه در استانبول درست تصمیم بگیرید قطعا سرمایه گذاری سودآوری خواهید داشت.

خرید خانه در استانبول و اقامت

روش های مختلفی برای دریافت اقامت ترکیه وجود دارد، شما با دریافت اجازه کار ویا ثبت شرکت در ترکیه، اقامت توریستی و یا تحصیلی ، و … می توانید بعد از چند سال و طی مراحل قانونی اقامت این کشور را بدست آورد. اما بر اساس قوانینی که اخیرا دولت ترکیه تصویب کرده با خرید ملک در ترکیه از سال 2019 روند دریافت اقامت شما در کمتر از 10 روز انجام می پذیرد.

به این ترتیب با خرید ملک در ترکیه، هم سرمایه گذاری سود آوری را انجام داده اید و هم می توانید اقامت این کشور را برای خود و خانواده خود دریافت نمائید.

اگر قصد زندگی در ترکیه را ندارید، می توانید با خرید آپارتمان در شهرهای ساحلی و یا استانبول آن را به توریست ها اجاره داده و علاوه بر سرمایه گذاری در ترکیه، درآمد ارزی نیز داشته باشید.

قیمت خانه در مناطق مختلف استانبول

استانبول گران ترین و بزرگ ترین شهر ترکیه است. بطور میانگین قیمت مسکن در استانبول نسبت به سایر شهر های ترکیه بیشتر است. استانبول یکی از شهرهای پرطرفدار در کل جهان است که تقاضای خرید ملک توسط خارجیان در این شهر همواره رو به افزایش است.

میانگین قیمت ملک در استانبول مترمربعی 3750 لیر است. این قیمت در منطقه بکیشتاش که یکی از مناطق گران در استانبول به شمار می آید به متری 15247 لیر نیز می رسد. منطقه ببک در بخش اروپایی و در کنار تنگه بسفر با میانگین قیمت 21356 لیر، گرانترین منطقه استانبول است. میانگین قیمت خانه در منطقه فاتح که مورد توجه ایرانیان است و منطقه ای تجاری و توریستی به شمار می آید متری 3800 لیر است.

قیمت مسکن در آنکارا، پایتخت ترکیه به طور میانگین 2136 لیر برای هر مترمربع است.

البته این را هم در نظر داشته باشید که این قیمت برای آپارتمان های معمولی است. مجتمع های آپارتمانی با امکانات بیشتر از قبیل سالن ورزشی، سالن اسپا ، محل بازی کودکان ، استخر، سونا و غیره بین 25 تا 50 درصد گرانتر خواهند بود.

برای خرید ملک و آپارتمان در ازمیر ترکیه ضربه بزنید.

قیمت خانه در استانبول به چه عواملی بستگی دارد؟

به عواملی مثل سال ساخت، امکانات مجتمع آپارتمانی، محله و بسیاری موارد دیگر بستگی دارد. اما با توسعه بازار خرید ملک در استانبول در طی سال های اخیر، شما می توانید آپارتمان های مختلف با رنج قیمت متفاوت را به آسانی بیابید.

مطمئن ترین سرمایه گذاری در ترکیه چیست؟

بدون شک خرید خانه در استانبول مطمئن ترین سرمایه گذاری در ترکیه است و در کنار مزایای اقتصادی که این سرمایه گذاری دارد، شما در سریع ترین زمان ممکن و به آسان ترین روش اقامت ترکیه را نیز بدست خواهید آورد.

میانگین قیمت ملک در مناطق مختلف استانبول چقدر است؟

میانگین قیمت ملک در استانبول مترمربعی 3750 لیر است. این قیمت در منطقه بکیشتاش که یکی از مناطق گران در استانبول به شمار می آید به متری 15247 لیر نیز می رسد. منطقه ببک در بخش اروپایی و در کنار تنگه بسفر با میانگین قیمت 21356 لیر، گرانترین منطقه استانبول است و میانگین قیمت خانه در منطقه فاتح که مورد توجه ایرانیان است و منطقه ای تجاری و توریستی به شمار می آید متری 3800 لیر است.