قیمت خرید خانه در ترکیه

قیمت خانه در ترکیه

در طول سال گذشته، بازارهای املاک و مستغلات ترکیه با استقبال خارجی ها برای بهره گیری از شرایط قیمت خرید خانه و گرفتن اقامت، به رشد خود ادامه داد. در حالی که نگاه جهان هنوز به اقتصاد ترکیه است، بسیاری از آنها این سوال را دارند که آیا سال 2019 شاهد تکرار قرارگیری در اوج فروش املاک به خارجیان در تمام طول سال خواهد بود.

بازار املاک ترکیه با افزایش فروش املاک و مستغلات به خارجی ها در ماه مه همچنان بالاترین رشد را داشت.

در نتیجه، از ابتدای سال با آغاز ژوئن همچنان تحت تأثیر بازار از بالاترین آمار فروش خارجی ماه به ماه برخوردار بود.

بین سالهای 2012 تا 2015 فروش املاک در ترکیه پنج برابر شده است.

این افزایش در تعداد املاک فروخته شده منجر به افزایش قیمت خرید ملک در ترکیه بین 38 تا 82 درصد در 8 سال گذشته شده است.

آخرین آمار نشان می دهد که تعداد املاک فروخته شده  در نیمه اول 2019 در ترکیه، 505.796 ملک بوده است.

8903 ملک در استانبول

4،093 ملک در آنتالیا

1111 ملک در آنکارا

قیمت آپارتمان در ترکیه

در اواسط سال 2019، تصمیم به پایین آوردن نرخ بهره، تأثیرت مثبتی بر بازار املاک و مستغلات ترکیه گذاشت.

نرخ بهره به 19.75٪ کاهش یافته است که باعث می شود سرمایه گذاران، به ویژه افراد محلی، وارد بازار املاک و مستغلات ترکیه شوند.

پیش بینی می شود قیمت خرید خانه در ترکیه پس از پایان سال 2019 افزایش یابد که خرید ملک در ترکیه در سال 2019 را بسیار منطقی تر می کند.

از طرف دیگر، بانک های ترکی، نرخ بهره وام های مسکن در ترکیه را کاهش داده و به کمتر از یک درصد رسانده اند.

به عبارت دیگر، تعداد خریداران محلی خانه در ترکیه رو به افزایش است و باعث افزایش تقاضا برای ملک و به تبع آن، قیمت آپارتمان در ترکیه به طور کلی می شود.

در واقع، به نظر می رسد که این روند در طول سال 2019 ادامه یابد، اما رکوردهای قابل توجهی از سال 2018 وجود دارد که باید شکسته شود.

سال گذشته، در حالی که فروش داخلی به دلیل افزایش نرخ بهره، کاهش یافته بود، فروش به خارجی ها نسبت به سال گذشته به طور متناوب 78 درصد، افزایش داشته است.

تقریباً 40،000 خانه به ملیت هایی از اقصی نقاط جهان فروخته شده اند.

آیا سال 2019 می تواند با این ارقام مطابقت داشته باشد؟ ما فکر می کنیم بله، و دلایل خوبی برای آن داریم.

قیمت خرید ملک در ازمیر

ازمیر استان بزرگی در غرب ترکیه است که در منطقه اژه واقع در شمال، مقصد تعطیلات بین المللی بدروم واقع شده است.

مرکز این شهر، یک شهر مدرن است و استان، میزبان بسیاری از مناطق مسکونی و استراحتگاه های تعطیلات خیره کننده از جمله up-market تفرجگاه بازار Cesme است که یک شبه جزیره برای غرب شهر و یک مکان مورد علاقه برای گردشگران ترکیه و تعداد فزاینده ای از گردشگران بین المللی است.

قیمت آپارتمان در ازمیر با توجه به وسعت و لوکس بودن هر خانه متفاوت است. مناطق مسکونی کمترین قیمت را دارند و بالاترین قیمت آپارتمان در ازمیر در تفریحگاه سزمه است زیرا بیشتر خانه ها در این منطقه منظره ای بسیار زیبا از دریا را ارائه می دهند.

قیمت خرید ملک در بدروم

بازار املاک و مستغلات بدروم، در سواحل اژه واقع در جنوب غربی ترکیه، هنوز هم یکی از نقاط مهم برای خرید خانه برای تعطیلات در ترکیه است.

خرید ملک فروشی در بدروم واقع در استان ماگلا چیزی بیش از سرمایه گذاری در آجر و ساختمان است.

بدروم دارای خانه های ارزان قیمت است و همچنین  در کنار آن برخی از مجلل ترین ویلاهای ترکیه با برچسب قیمت چندین میلیونی وجود دارد.

به همین خاطر ، امکان سرمایه گذاری با هر بودجه ای فراهم است.

با وجود مکان هایی  مثل قلعه سنت پیتر، آرامگاه در Halicarnassus ، دروازه باستانی Myndos و صحرای Sandy Camel شما اوقات کسل کننده ای در بدروم نخواهید داشت.

بنر تماس با پیله

قیمت خانه در استانبول ترکیه

با سالها تجربه و تخصص، ما در شرکت املاک و سرمایه گذاری پیله به مشتریان خود فرصت های منحصر به فرد سرمایه گذاری املاک و مستغلات در استانبول را ارائه می دهیم.

به خصوص خرید آپارتمان در استانبول برای سرمایه گذاران بسیار محبوب است، زیرا آپارتمان های استانبول تقاضای زیادی برای اجاره بلند مدت و کوتاه مدت دارد.

قیمت خانه در استانبول از حداقل قیمت تا خانه های لوکس با قیمتهای بالا متنوع است. در ادامه می توانید تعدادی از پروژه های املاک پیله در استانبول را مشاهده نمایید. خوشحال خواهیم شد که شما را در یافتن املاک و مستغلات ایده آل سرمایه گذاری در استانبول یاری کنیم.

قیمت آپارتمان در ترکیه

برای مشاهده قیمت آپارتمان ها به لیر و جزئیات بیشتر روی لینک کلیک نمایید.

قیمت ملک در ترکیه 2019

قیمت آپارتمان در ترکیه 

قیمت : از 733،000 لیر ترکیه

قیمت ملک در ترکیه 2019

قیمت آپارتمان در ترکیه 

قیمت : از 1،386،000 لیر ترکیه

قیمت ملک در ترکیه

قیمت آپارتمان در ترکیه 

قیمت : از 685،000 لیر ترکیه

حداقل قیمت خانه در ترکیه

در اطراف استانبول می توانید خانه هایی با حداقل قیمت را پیدا کنید که می توانند مقرون به صرفه و ایده آل برای سرمایه گذاری در ترکیه باشند. اگر دارای بودجه کمتری برای خرید خانه هستید و قصد خرید خانه در استانبول را دارید می توانید آپارتمان های ارزان قیمت ما را در استانبول مشاهده نمایید. در زیر برخی پروژه های املاک پیله با حداقل قیمت خانه در ترکیه را مشاهده می نمایید.

معرفی آپارتمان هایی با حداقل قیمت خانه در ترکیه

آپارتمان ارزان در استانبول

قیمت آپارتمان در ترکیه 

قیمت : از 316،000 لیر ترکیه

خرید آپارتمان ارزان در استانبول

قیمت آپارتمان در ترکیه 

قیمت : از 298،000 لیر ترکیه

خرید آپارتمان ارزان در ترکیه

قیمت آپارتمان در ترکیه 

قیمت : از 248،000 لیر ترکیه

قیمت خانه در ترکیه به تومان

میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در استانبول ۳۹۶۱ لیر (تقریبا ۹٫۵ میلیون تومان) است. قیمت در منطقه ی بشیکتاش استانبول که گرانترین منطقه در استانبول است ۱۰۶۴۶ لیر (تقریبا ۲۵٫۵ میلیون تومان ) است  و محله Bebek که گرانترین محله بشیکتاش است با میانگین قیمت ۴۷۴۱۷ لیر (۱۱۸ میلیون تومان) گرانترین نقطه ی ترکیه به حساب می آید.

 Bebek  در بخش اروپایی استانبول در کنار تنگه ی بسفور قرار دارد.

همچنین در منطقه ی فاتح که یکی از مراکز ایرانیان و شامل منطقه های تاریخی و توریستی و تجاری از جمله آکسارای است ، میانگین قیمت هر متر مربع، ۴۱۶۸ لیر (۱۰ میلیون تومان) می باشد.

بنر پیله

قیمت خانه در ترکیه به لیر

در زیر برخی از خانه های ثبت شده در سایت املاک پیله را مشاده می کنید. شما با هر بودجه ای که دارید می توانید به صورت نقد یا اقساط ، اقدام به خرید ملک در استانبول نمایید.

اگر برای انتخاب ملک مناسب نیاز به راهنمایی بیشتر دارد، با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.77 52 047 533 90 +

قیمت خانه به لیر ترکیه

قیمت آپارتمان در ترکیه 

قیمت : از 465،000 لیر ترکیه

خرید خانه در ترکیه به لیر

قیمت آپارتمان در ترکیه 

قیمت : از 470،000 لیر ترکیه

خرید خانه در ترکیه به لیر

قیمت آپارتمان در ترکیه 

قیمت : از 316،000 لیر ترکیه

شرایط خرید خانه در ترکیه

در حال حاضر کلیه هموطنان ایرانی امکان خرید ملک در ترکیه را دارند.

اگر قصد دریافت اقامت ترکیه با خرید ملک دارید، حتما باید در سند خانه  نام تمام افرادی که قصد دریافت اقامت دارند نوشته شود.از اواخر سال 2019 روند دریافت اقامت از طریق خرید خانه به کمتر از 10 روز کاهش یافته و شما خیلی راحت تر و سریعتر این روال را طی خواهید کرد.

شرایطی که لازم است پیش از خرید خانه در ترکیه در نظر داشته باشید قیمت ملک است. افرادی که ملکی را پیش خرید کرده و به صورت اقساطی مبلغ آن را پرداخت می کنند نیز از همان ابتدا می توانند نسبت به دریافت اقامت ترکیه اقدام نمایند.

املاک پیشنهادی ما را در سایت پیله را ببنید و برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. ما در کوتاه ترین زمان، بهترین و مناسب ترین ملک را برای شما پیدا می کنیم. 77 52 047 533 90+