قیمت دامداری در ترکیه

قیمت خرید دامداری در ترکیه | درامد دامداری در ترکیه

قیمت خرید دامداری در ترکیه | درامد دامداری در ترکیه;یکی از بهترین شغل هایی که در هر کشوری درامد به نسبت خوبی دارد شغل دامداری می باشد و از این رو افراد زیادی به دنبال تاسیس دامداری در ترکیه هستند.برای تاسیس دامداری نیاز به مجوزها و زمین بوده. به همین دلیل هزینه کمی هم نخواهم داشت.پس با ما همراه باشید و قیمت خرید دامداری در ترکیه تا بیشتر ا هزینه ها و درامدهای این کار آشنا شوید.

خرید دامداری در ترکیه

برای خرید دامداری و کارهای صنعتی بهتر است به شهرهای صعنتی ترکیه سر بزنید تا علاوه بر امکانات آب و برق خاصی که دارد از قیمت های به نسبت پایین تر آنها هم بهره مند شوید.دامداری انواع مختلفی دارد از جمله دامداری گاو یا گوسفند که شرایط نگهداری هر کدام با یکدیگر متفاوت است.

خرید دامداری در ترکیه

برای اینکه کارتان راحت تر شود می توانید مستقیم یک دامداری با زمین و تمام تجهیزاتش خریداری کنید. در این صورت دیگر نیازی به گشتن برای خرید دام یا ماشین آلات نخواهید داشت.اما اگر هیچ تجربه ای در این کار ندارید به شما پیشنهاد می کنیم که منصرف شوید زیرا بدون داشتن یک تیم کاربلد سرمایه خود را از دست خواهید داد.برای خرید تجهیزات دامداری و ماشین آلات می توانید از سایت های مختلفی از جمله “اتولاین” استفاده کنید.

قیمت تجهیزات دامداری در ترکیه

اگر می خواهید یک دامداری مدرن ایجاد کنید باید منتظر هزینه های سنگین و البته سود بالای آن هم باشید. اما به طور معمول ماشین آلات و تجهیزات فنی قیمت مناسبی دارند و نیاز به سرمایه فضایی برای شروع این کار نیست.برای مثال قیمت تریلر تراکتور با ظرفیت 3.5 تن چیزی در حدود 1500 تا 1800 یورو (14 هزار لیر) می باشد.

خرید تجهیزات دامداری در ترکیه

یکی دیگر از تجهیزات مورد نیاز تراکتور می باشد که قیمت های متفاوتی بین 4000 تا 15000 دارد.مدل “MASSEY FERGUSON 2615” با قیمت 5960 یورو در سایت ها به شکل آنلاین قابل خرید می باشد.برای دامداری های کوچک یک تراکتور هم کافیست و چه بسا می توانید از نمونه های کار کرده خریداری کنید.

خرید تراکتور در ترکیه

موارد بعدی شامل ظرف علوفه – بیل – چنگک و آخور می شود که به صورت کلی و با قیمت پایین عرضه می شوند.برای ساخت سوله هم از فلز فولاد یا آهن همراه با عایق حرارتی استفاده می شود تا در فصول گرم و سرد سال دام ها تلف نشوند.اگر می خواهید بیشتر با هزینه های این کار آشنا شوید فقط کافیست قیمت ها را از کشور خودمان بگیرید و سپس با یک مقایسه ساده بین تجهیزات می توانید هزینه کلی این کار را در بیاورید.همچنین می توانید برای خرید ملک و زمین دامداری به بخش فروش پیله مراجعه کنید.

موضوع مقاله : قیمت خرید دامداری در ترکیه | درامد دامداری در ترکیه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *