مرکز خرید Olivium استانبول

مرکز خرید الیویوم

با ما ( گروه املاک و سرمایه گذاری پیله ) همراه باشید با یکی از مراکز خرید اوتلت outlet در استانبول

برای خیلی از شما دوستان سوال است که مراکز خرید اوتلت چیست؟ یا در آن چه کار انجام می دهند.

اول به این موضوع می پردازیم که مراکز خرید اوتلت مکان هایی هستند متشکل از چندین برند معروف که لباس های خودشان را به صورت مستمر به حراج گذاشته اند، حال شاید بپرسید چرا؟ چرا حراج مستمر؟ چرا اجناس در این مراکز از دیگر مکان ها ارزان تر است؟ تمامی برند های استانبول و کارخانه های اصلی مانند کوتون یا السی وایکیکی یا غیره اجناسی که از سال قبل در انبار ها دارند یا به قول معروف از مد افتاده اند را در این فروشگاه ها با قیمت های بسیار پایین به فروش می رسانند اما این موضوع دلیل بر این نیست که این اجناس خراب اند یا مشکلی دارند. خیر، فقط و فقط اجناسی که از سال های گذشته باقی مانده اند را در این فروشگاه ها می توانید خریداری نمایید. بعضی از برند ها لباس های تکی که تک سایز هستند را در این فروشگاه ها با قیمت باورنکردنی قرار می دهند.

تا به اینجا با مراکز خرید اوتلت سنتر آشنا شده اید حال می پردازیم به معرفی یکی از این مراکز خرید که در استانبول می توانید به آن سر بزنید.

مرکز خرید الیویوم

این مرکز خرید در منطقه ای بین زیتون بورنو و آکشم ستین قرار دارد و آدرس آن را در ادامه ذکر خواهیم کرد.

ابتدا فیلم مربوطه به این مرکز خرید را با هم تماشا کنیم و بعد از آن نقاط مثبت این مرکز را برایتان می نویسیم.

همانطور که در فیلم بالا مشاهده کردید، این مرکز خرید مانند بقیه مراکز خرید می باشد و شاید هیچ تفاوتی با آنها نداشته باشد اما این را بدانید همه فروشگاه ها اجناس خود را به با قیمت های باورنکردنی ارائه می دهند، زیرا که اینجا outlet هست. هر مرکز خریدی در استانبول یک روز خاص یا یک روز شلوغ دارد، در این روز خاص آن مرکز خرید علاوه بر تخفیف های معروف خود، تخفیف های بیشتری نیز بر روی قیمت اجناس اعمال می کنند، که روز خاص این پاساژ هم روز سه شنبه می باشد.
در روز های سه شنبه در این مرکز خرید تمامی مغازه داران اجناس خودشان را در بیرون از مغازه قرار می دهند چرا که نشان بدهند چه جنس هایی بیشترین تخفیف را خورده اند.

دسترسی به مرکز خرید اولویوم

حال برای شما سوال پیش می آید که چگونه به این مرکز خرید هیجان انگیز برویم؟ با ما همراه باشید

برای رفتن به این مرکز خرید به جز استفاده از تاکسی می توانید با استفاده از ترانوا خط t1 به ایستگاه (Akşemsettin İstasyonu) بروید و به سمت جنوب مستقیم حرکت نمائید بعد از 1 کیلومتر حدودا به این مرکز خرید می رسید. همچنین می توانید سوار متروی مارمارای شوید و در ایستگاه مارمارای کازلی چشمه پیاده شوید و بعد از حدود ۱۰ دقیقه پیاده روی می توانید به این مرکز خرید برسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *