مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی

مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی

مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول در خیابان تشویکیه ( Teşvikiye ) که قلب فروشگاههای خرده فروشی لوکس می باشد، قرار گرفته است.بسیار از سرمایه گذاران ترکیه را بع عنوان مقصد خود انتخاب می کنند و علاوه خرید واحدهای مسکونی اقدام به ساخت واحدهای تجاری هم می کنند و از این رو تعداد مراکز خرید ترکیه روز به روز در حال افزایش است.

این مرکز خرید دارای 150 فروشگاه، سینما، انواع برندهای جهانی، کافه ها و رستوران های منحصر به فرد است. منگو، گپ، بنانا رپابلیک، ویکتوریا سیکرت، کوتون، لاکوست، ناین وست، روبرتو کاوالی، سامسونایت، پولو، تامی، آلدو و ماوی جزو برندهایی هستند که در نیشان تاشی حضور دارند. سالن نمایش سینمایی که در بالاترین طبقه و در کنار سایر رستوران‌های مطرح دنیا قرار دارد. طراحی دکوراسیون نیشان تاشی مخصوصا این طبقه چشم هر ببیننده ای را به خود جلب می‌کند.

استارباکس و همچنین کافه زنجیره‌ای “Second Cup Coffee” که برند کانادایی است برای اولین بار در نیشان تاشی در طبقه اول شعبه خود را راه اندازی کرد. در طبقه دوم نیز “Gloria Jeans Cafe” و در طبقه سوم “Café Crown” قرار گرفته اند که همگی از مشهورترین کافه های زنجیره ای بین المللی هستند. در طبقه چهارم این مجموعه رستوران های مختلفی قرار دارند که معروف‌ترین آنها “Yummies Food Bar” می باشد که غذاهای بین المللی با تمرکز ویژه بر غذاهای ایتالیایی دارد. در کنار این رستوران، رستوران مکزیکی  “Cantina Mariachi” با غذاهای رنگارنگ مکزیکی از مشتریان پذیرایی می کند.

چگونه به مرکز خرید نیشان تاشی استانبول برویم؟

برای دسترسی به این مرکز خرید می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی همچون مترو، اتوبوس و تاکسی استفاده کنید. برای رفتن به این مرکز خرید می توانید از خط متروی M2 که از میدان Taksim نیز عبور می کند استفاده کرده و در ایستگاه Osmanbey پیاده شوید و فاصله کوتاه بین این ایستگاه تا مرکز خرید را پیاده روی نمایید. اتوبوس هایی که از میدان تکسیم و یا مجیدیه کوی عبور می کنند نیز به شما کمک می کنند به این مجتمع دسترسی داشته باشید. تاکسی نیز یکی دیگر از گزینه هایی می باشد که شما می توانید از آن استفاده کرده و با هزینه بیشتر به این مرکز برسید. همچنین می توانید با پیمودن مسیر 30 دقیقه ای از میدان تکسیم به این مرکز خرید دسترسی داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *