وادی استانبول

مرکز خرید وادی استانبول

مرکز خرید وادی استانبول، زیباترین مرکز خرید شمال استانبول

مرکز خرید وادی استانبول یکی از مدرن ترین و جدیدترین مراکز خرید در استانبول می باشد که در سال 2017 افتتاح شد. این مرکز خرید در زمینی به مساحت 103 هزار متر مربع در محله Ayazağa در منطقه ساری یر قرار گرفته است که متشکل از 270 واحد تجاری می باشد و اکثر برند های بزرگ پوشاک و لوازم خانگی معروف ترکیه ای در این مرکز خرید شعبه دارند.

یکی از جذابیت های این مرکز خرید قرارگیری در کنار جنگل بلگراد می باشد که باعث زیبایی هرچه بیشتر این مرکز خرید شده و آن را به یکی از دنج ترین مراکز خرید در استانبول تبدل کرده است.

مرکز خرید وادی استانبول نسبت به دیگر مراکز تجاری شهر خلوت تر می باشد و دلیل آن نیز جدید بودن آن است و بسیاری از افراد از افتتاح وادی استانبول با خبر نیستند. از این رو می توانید به راحتی و در کمال آرامش خرید های خود را انجام دهید.

طبقه آخر این مرکز خرید که قسمت فود کورت می باشد، با رستوران ها و کافه های متعدد غذاها و خوردنی های متنوعی را برای مراجعه کنندگان فراهم کرده است.

دسترسی به وادی استانبول

برای دسترسی به این مرکز خرید می توانید از خط متروی M2 که از میدان تکسیم عبور می کند استفاده کرده و در ایستگاه سانایی محله سی  (Sanayi Mahallesi)پیاده شوید. از آنجا نیز می بایست سوار خط مترویی که تا ایستگاه سیران تپه (Seyrantepe) ادامه دارد شوید. از ایستگاه سیران تپه با استفاده از خط متروی اختصاصی F3 که به منظور دسترسی به وادی استانبول کشیده شده است استفاده نمایید و به این مرکز خرید برسید.
همچنین می توانید با استفاده از خط متروی M2 در ایستگاه Ayazağa پیاده شده و با استفاده از اتوبوس خط 47L به این مکان دسترسی داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *