خرید آپارتمان یکخوابه ترکیه

مزایای سرمایه گذاری در آپارتمان های یکخوابه ترکیه

منظور از آپارتمان های 1+1 آپارتمان هایی با یک سالن و یک اتاق خواب است. در ترکیه خانه ها به این صورت معرفی می شوند و واحد 2+1 یعنی خانه دارای 1 سالن و دو اتاق خواب است. در میان خانه های فروشی در ترکیه، آپارتمان های 1+1 بیشترین طرفدار را دارند و جزو پرفروش ترین واحد ها هستند. اما این میزان از محبوبیت برای چیست؟

اگرچه خانه برای زندگی خریداری می شود ، اما به عنوان ابزاری برای سرمایه گذاری نیز دیده می شود. بنابراین ، در صورت نیاز به فروش خانه در آینده ، مهم است که ارزش افزوده کسب کنید. در واقع ، میزان درآمد خانه، از اجاره محاسبه می شود.

به همین دلیل ، مصرف کننده ها به آپارتمان 1 + 1 تمایل دارند. این نوع آپارتمان ها بیشترین توجه را در پروژه های مسکونی جلب می کنند و سریع تر فروخته می شوند. زیرا برای سرمایه گذاری در این نوع آپارتمان ها مزایایی وجود دارد.

مهمترین مزیت سرمایه گذاری در آپارتمان 1 + 1 این است که مبلغ سرمایه گذاری را در مدت زمان کوتاهی ، بازپرداخت می کند. به عبارت دیگر ، وقتی این نوع آپارتمان ها اجاره داده می شوند ، هزینه ها را در مدت زمان کوتاهی پوشش می دهند.
به خصوص در کلان شهرها مثل استانبول ، تعداد چنین آپارتمان هایی رو به افزایش است. علاوه بر این ، خرید و فروش این نوع آپارتمان های کوچک ، در بازار دست دوم آسان تر است. البته برای سرمایه گذاری در آپارتمان های 1 + 1 مزایای دیگری نیز وجود دارد.

در اینجا 5 دلیل مهم برای سرمایه گذاری در آپارتمان 1 + 1 آورده شده است:

1- آپارتمان های 1 + 1 ارزان تر از سایر آپارتمان های 2 + 1 یا 3 + 1 است. بنابراین ، بدون نیاز به بودجه زیادی می توان روی این آپارتمان ها سرمایه گذاری کرد.
2- همچنین ، با توجه به اینکه آپارتمان های 1 + 1 توجه زیادی را به خود جلب می کنند ، هنگام اجاره آنها مشکلی زیادی نخواهد داشت.
3- فروش این نوع آپارتمان ها که اجاره آن در مدت زمان کمی امکان پذیر است، دشوار نیست.
4- درآمد اجاره آپارتمان 1 + 1 ، که از جمله پروژه های واجد شرایط است ، به خصوص سرمایه گذاران را راضی می کند.
5- به دلیل فضای کوچک این آپارتمان ها، زندگی اقتصادی را ارائه می دهند . به عبارت دیگر ، قبوضی مانند برق و گاز طبیعی کم است و هزینه زیادی ندارد، زیرا کمتر مصرف می شود.
برای مشاهده آپارتمان های فروشی در استانبول از سایت املاک پیله بازدید کنید.

خرید آپارتمان یکخوابه ترکیه

زمان بازسازی را در نظر بگیرید

مهمترین عامل میزان سود شما، چند سال پس از خرید آپارتمان است. برای مثال می توانید محاسبه کنید خانه ای که به قیمت 200 هزار لیر خریده اید، تا چند سال بعد مناسب اجاره است. البته نرخ اجاره، بنا به محله ای که خانه در آن قرار دارد متفاوت است.
مکان آپارتمانی که قصد خرید آن را دارید مهم است. اگر قصد خرید آپارتمان 1 + 1 از مراکز شهر را دارید ، اجاره آن بسیار ساده تر است. بنابراین باید شرایط منطقه را نیز در نظر بگیرید.

به عنوان مثال ، اگر دانشگاهی نزدیک آپارتمان وجود داشته باشد ، دانشجویان تمایل به اجاره کردن آن دارند. اگر یک مرکز تجاری در این نزدیکی وجود داشته باشد ، کارکنان مایل به اجاره خانه هستند. نه تنها منطقه بلکه محدوده سنی نیز دارای اهمیت است.

از آنجا که معمولاً آپارتمان های 1 + 1 توسط جوانان اجاره می شود ، باید در مورد جمعیت محل سکونت بدانید.

چه افرادی به دنبال اجاره آپارتمان 1+1 هستند

  • بازرگانان و کارمندان خارجی ترجیح می دهند در 1 + 1 آپارتمان زندگی کنند.
  • شرکتهایی که نمی خواهند مهمان خود را در هتل میزبانی کنند ، معمولاً از این نوع آپارتمان ها استفاده می کنند و از آنها به عنوان مهمانخانه استفاده می کنند.
  • این نوع آپارتمان ها برای دانشجویان دانشگاهی که برای تحصیل در دانشگاه ها به کلان شهرهایی مانند استانبول می آیند بسیار مفید است .به ویژه دانشجویان آپارتمان های 1 + 1 واقع در نزدیکی دانشگاه را ترجیح می دهند.
  • افرادی که خیلی کار می کنند ، یا آنهایی که به تنهایی زندگی می کنند ، زوج های تازه ازدواج کرده یا خانواده هایی که دارای یک فرزند هستند، ترجیح می دهند در این نوع آپارتمان ها زندگی کنند.
  • مأمورانی که باید در یک دوره زمانی مشخص در کلان شهرها زندگی کنند ، این نوع آپارتمان ها را ترجیح می دهند.
  • افرادی که می خواهند همزمان خانه و محل کار خود را یکجا داشته باشند، نیز این نوع آپارتمان ها را ترجیح می دهند.

قطعاً باید متر مربع آپارتمان 1 + 1 را که برای سرمایه گذاری خریداری می کنید ، محاسبه کنید. شما باید متر مربع خالص و ناخالص را به تفصیل از شرکت ساختمانی که قصد خرید از آن را دارید، بخواهید. بطور کلی شرکتها به سؤالات متر مربع خالص و ناخالص پاسخ می دهند. هرچه اختلاف بین خالص و ناخالص کوچکتر باشد ، سودمندی آپارتمان بیشتر می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *