مسابقات قهرمانی جهانی دریفت در استانبول

مسابقات قهرمانی جهانی دریفت در استانبول

مسابقات قهرمانی جهان دریفت در تاریخ 1 سپتامبر با همکاری شهرداری و Red Bull در استانبول برگزار می شود.
در این مسابقه 20 راننده با اتومبیل های های قدرتمند خود به رقابت می پردازند. این مسابقه در تاریخ 1 سپتامبر ساعت 13:00 در ساحل مال تپه در پارک شهر مال تپه برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه این مسابقه رایگان است، انتظار می رود بیش از 20 هزار تماشاگر این برنامه هیجان انگیز را تماشا کنند.

حضور 3 راننده از ترکیه

در دنیای دریفت افسانه هایی همچون مد مایک، مایکل ویددت و الکساندر گرینچوک به عنوان اعضای هیئت ژوری در این مسابقه حضور خواهند داشت. فهیم رضا کی خسروی، علی اینال و ابراهیم یوجه باش به عنوان نمایندگان کشور ترکیه در این مسابقه شرکت خواهند کرد. 20 راننده دریفت برای کسب مقام برتر این مسابقه در سال 2019 با هم به رقابت می پردازند.

مسابقات دریفت در استانبول

جدال با دود

کویت، مصر، عمان، امارات متحده عربی، لبنان، الجزایر، موریس، تونس، مراکش، جورجیا، ترکیه و مسابقه  فینال که در کشور اردن برگزار می شود، قهرمان این مسابقه را تعیین خواهد کرد .
اسامی افسانه ای، اجراهای نفس گیر، نمایش های هیجان انگیز، اتومبیل های قدرتمند و جدال با دود صحنه مسابقه جهانی دریفت با خودرو خواهد بود و علاقه مندان به این ورزش یک روز فراموش نشدنی را تجربه خواهند کرد.

مسابقات دریفت در استانبول

برگزاری 11 برنامه از سال 2008

از سال 2008، Red Bull Car Park Drift توسط فدراسیون بین المللی اتومبیل (FIA) به عنوان یک سازمان ورزش موتوری تشکیل شده است. در محدوده مسابقات، رانندگان دریفت آماتور و حرفه ای مهارت های خود را در جلوی هیئت داوران با انجام مانورهای اجباری تعیین شده در یک پیست بسته بدون ترافیک نشان می دهند. سختی مانور ها، ظاهر، سرعت و صدای خودرو در امتیاز دهی تاثیر گذار هستند.

پشتیبانی کامل از طرف سازمان شهرداری کلانشهر استانبول

شهرداری کلانشهر استانبول برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقه از بسیاری جهات این برنامه را پشتیبانی و حمایت خواهد کرد. حضور واحدهای شهرداری کلانشهر استانبول، اختصاص فضا توسط سازمان ورزش و جوانان، اتخاذ تدابیر امنیتی توسط پلیس، پشتیبانی پرسنل، پشتیبانی فنی خودرو، بوفه های سیار و پذیرایی از مخاطبان تحت حمایت و پشتیبانی شهرداری صورت خواهد گرفت. شهرداری کلانشهر استانبول کارهای لازم را نیز برای نگهداری و تمیز کردن منطقه ای که مسابقه در آن برگزار خواهد شد عهده دار بوده و همچنین از آماده سازی پیست مسابقه پشتیبانی می کند. در این رویداد اقدامات پرسنلی و عملیاتی صورت می گیرد تا از تراکم در پارکینگ ها و ترافیک جلوگیری شود. سازمان شهرداری تیم های آمبولانس و پزشکی را برای مداخله در شرایط اضطراری پزشکی که ممکن است در طول این برنامه به وجود آید در منطقه مستقر خواهد کرد. همچنین تیم های آتش نشانی برای مقابله با آتش سوزی، تصادفات و سوانح غیر مترقبه در این منطقه حضور خواهند داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *