معرفی منطقه ساریر

معرفی منطقه ساریر SARIYER

منطقه ساری یر در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد و در اصل یک دهکده ماهیگیری بوده است. در ساحل این منطقه عمارت های قدیمی که متعلق به سفارت خانه ها و یا مردم عادی است و همچنین رستوران های دریایی قرار دارند.

منطقه ساریر

یک راه باریک که انشعابی از بویوک دِره است از میان جنگل و قنات ها می گذرد و به ساحل های مشهور کیلیوس واقع در دریای سیاه می رسد. ساریر و رومِلی کاواگی آخرین نقطه ای است که قایق های مسافربری و قایق های تفریحی در طول بسفروس در آن توقف می کنند.
محبوبیت این دو منطقه به خاطر رستوران های دریایی آنجاست و آنادولو کاواگی در ساحل روبه رو قرار گرفته، تپه های پوشیده از جنگل های سرسبز هر دو طرف، در هنگام تعطیلات بسیار شلوغ است.

معرفی منطقه ساریر

به طور کلی امکانات رفاهی و اجتماعی بالای ساریر که از محلات اصیل و قدیمی استانبول است، آن را ازدیگر محلات متمایز کرده و به محدوده ای دیدنی و جذاب تبدیل کرده است، همچنین اکثر شرکت های بزرگ و سفارتخانه ها در این محدوده قرار دارند. قدم زدن در ساحل و آب آبی و تمیز این محله، از جذابیت های آن است که نمی توان به سادگی از آن گذشت. به دلیل آب و هوای فوق العاده و امکانات موجود، معمولا تردد در این محله بالا و در روزهای پایانی هفته ترافیک سنگینی را داراست.

منطقه ساریر در استانبول
Xtrem Aventures İstanbul: این پارک که در محله ساری یر استانبول واقع شده است دارای مسیرهای شبکه‌ای برای کودکان گروه‌های سنی ۳ تا ۸ سال، مسیرهای باندی مانند ۱۸۰ متری طناب در ۴ سطح مختلف دشواری برای کودکان ۸ سال و بالاتر است. یک پیاده روی معلق در طول مسیر رسیدن به Zipline وجود دارد و فعالیت سریع Jump از ۱۵ متری زمین را نیز در بر می‌گیرد.

Elgiz Museum: موزه الگیز موزه خصوصی مجموعه است که توسط دکتر Can Elgiz در محله ساری یر استانبول تأسیس شده است. این موزه در سال ۲۰۰۱ افتتاح شد، زمانی که هیچ موسسه غیر انتفاعی در ترکیه برای هنر معاصر نبود.

Fatih Forest: شما می‌توانید در این مکان لحظه‌های خوبی را بسازید. مکانی مناسب در محله ساری یر استانبول، برای یک پیک نیک عالی، دور از شلوغی شهر و در دل طبیعت.

Sadberk Hanım Museum:Sadberk Hanım  یک موزه خصوصی است که در بوستور، در منطقه Büyükdere از ناحیه ساری یر که در استانبول ترکیه واقع شده است که توسط بنیاد Vehbi Koç و به خاطر یاد بود همسر مرحوم ویبی کوش، سادبرک تأسیس شد.

Atatürk Arboretum: باغ آتاتورک یک باغ وحش در Bahçeköy،استان استانبول، ترکیه است. تأسیس این باغ وحش توسط هیبرتین کایاکیک، استاد دانشکده جنگلداری استانبول در سال ۱۹۴۹ پیشنهاد شد.

Sariyer Oral and Dental Health Center:یک مرکز پزشکی بهداشت دهان و دندان در محله ساری یر استانبول.

Acibadem Zekeriyakoy Medical Center: بیمارستانی مدرن و عالی در محله ساری یر استانبول.

منطقه ساریر

قیمت مسکن برای فروش در منطقه ساری یر برای فروش در ماه گذشته با افزایش 0.5٪ روبرو بوده است. در حالیکه متوسط قیمت مسکن در محله ساری یر 9522 لیر در هر مترمربع بوده است.

منطقه ساریر در استانبول

بر این اساس، قیمت میانگین یک خانه 100 متر مربعی در محله ساری یر، در گزارش املاک و مستغلات 2018 ، بین 690.000 لیر تا 1.150.000 لیر بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *