معرفی منطقه Avcılar

معرفی منطقه Avcılar استانبول

Avcılar  منطقه ای در استانبول ترکیه است، که در بخش اروپایی شهر استانبول قرار گرفته است. درست در غرب Küçükçekmece  ورودی دریای مارمارا.

تا نیمه دوم قرن بیستم Avcılar به عنوان روستایی کوچک در کنار ساحل، با زمین های باز فراوان بود. این منطقه از دهه 1980 به بعد رشد کرد. خانه های زیادی در این منطقه ساخته شد.

همچنین این منطقه شاهد گسترش راه سازی و صنایع مختلف بوده و راه سازی  به سمت روستای Firuzköy که مشرف به ورودی است نیز انجام گرفت.

تاریخچه منطقه Avcılar استانبول

در گذشته Avcılar منطقه ای بود که یونانی ها، ارمنی ها و ترک ها با هم در آن زندگی می کردند. سپس مهاجرانی از بلغارستان نیز به این روستای چند فرهنگی اضافه شدند. در گذشته همه خانه های این منطقه ویلایی، کوچک و در فضایی زیبا بود. شغل مردم این منطقه کشاورزی و ماهیگیری بوده است.

در سال های ابتدایی 1950، خانواده های ثروتمند این منطقه را کشف کردند. آنها در این منطقه زمین خریده  و شروع به ساخت ویلاهای تابستانی در ساحل دریای مرمره و دریاچه Küçükçekmece کردند. به این ترتیب منطقه Avcılar به استراحتگاه خانواده های ثروتمند تبدیل شد.

در دهه 1960 کارخانه های صنعتی به این منطقه منتقل شدند. این امر باعث از بین رفتن زیبایی منطقه شد.

با شروع به کار کارخانه ها ، خانواده کارگران شروع به اسکان و زندگی در این منطقه کردند. به این ترتیب سبک جدیدی از زندگی و نحوه ساخت خانه بر اساس درآمد قشر کارگر در این منطقه شکل گرفت و  ظاهر منطقه بسیار تغییر کرد.

افراد محلی که پیش از این به ماهیگیری و کشاورزی مشغول بودند، با ورود صنعت ، وارد عرصه تجارت شده و فروشگاه ها در این منطقه راه اندازی شدند.

به تبع این تغییرات، روستای زیبای کوچک ساحلی، تبدیل به منطقه ای با 10 ناحیه شد.

امروزه با کمک پروژه های آپارتمان سازی و ویلاسازی های جدید، Avcılar به منطقه ای برای سرمایه گذاری و ساخت و ساز در استانبول تبدیل شده است.

در حال حاضر این منطقه به دلیل تحولات شهری اخیر، مجددا دستخوش تغییرات شده و در حال پیشرفت است.

بسیاری از مجتمع های آپارتمانی جدید، با خراب کردن ساختمان های قدیمی این منطقه در حال ساخت است. اگرچه بعد از زلزله ترکیه، ساختمان های قدیمی آسیب چندانی ندیدند، اما مردم کم کم علاقه خود به زندگی در آنها را از دست داده اند.

با کمک دولت، در سال های اخیر منطقه Avcılar خیلی سریع از لحاظ فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی تغییر کرده و بهبود یافته است.

Avcılar موزه بسیار زیبایی دارد که در نزدیکی دریا و در غرب اسکله fast-ferry  قرار دارد.

شما می توانید در آن نمونه خانه آتاتورک در تسالونیکی، که در آن به دنیا آمده را ، ببینید. همچنین نمونه ساختمان هایی که کنفرانس های سیواس و ارزروم توسط سازمان آتاتورک برگزار شد، را می توان دید. این دو کنفرانس مهم، درست قبل از جنگ استقلال ترکیه برگزار شد. در تاریخ ترکیه مهم ترین تصمیم های گرفته شده و اهداف مطرح شده، در این زمان صورت گرفته است.

هر ساله حدود 30000 نفر از این موزه بازدید می کنند و اگر به تاریخ، هنر و معماری علاقه دارید، موزه خانه آتاتورک برای شما جذاب خواهد بود.

معرفی منطقه Avcılar

خرید آپارتمان در استانبول /منطقه Avcilar

اگر به دنبال خرید ملک در استانبول با منظره دریا و دریاچه هستید، Avcılar منطقه ای است که به شما پیشنهاد می دهیم. این منطقه مزیت نزدیک بودن به مرکز شهر را نیز دارد.

بزرگترین مزیت این منطقه این است که در اطراف خطوط حمل و نقل قرار دارد.

خط متروباس Avcılar- Zincirlikuyu- Kadıköy و حمل و نقل دریایی، دسترسی آسان به Avcılar را فراهم کرده است.

اهمیت این منطقه درسال 2012 بعد از توسعه شهری که در منطقه رخ داد، به ویژه احداث خط متروباس و افتتاح دانشگاه استانبول در Avcılar و توسعه باغ ها در امتداد سواحل دریای مارمارا و دریاچه Kucukcekmece (کوچوک چکمچه) ، افزایش یافت.

فرودگاه سوم و دسترسی عالی به مرکز استانبول و جاذبه های گردشگری فراوان این منطقه با وجود سیستم های حمل و نقل عمومی شهری که دائما در این منطقه در حال گسترش است نیز بر محبوبیت این منطقه افزود.

منطقه Avcılar بزودی ایستگاه مترو خود را برای دسترسی هرچه گسترده تر به مناطق مختلف استانبول، خواهد داشت.

امروزه مسیرهایی که به سمت بخش اروپایی استانبول توزیع شده  است، شاهد ترافیک بالایی است. راهی که به Avcilar منتهی می شود بزرگراهی است که به پل ها و تونل های کوچک وصل شده است.

آپارتمان ها در Avcilar با منظره دریا، گران قیمت محسوب می شوند در بخش میانی منطقه تعداد زیادی رستوران ، سینما، کافه و فروشگاه قرار دارد. زندگی شبانه نیز در Avcilar بسیار لذت بخش است.

دانشگاه استانبول Avcilar

این دانشگاه در منطقه Avcilar استانبول واقع شده است و شامل دانشکده ها و دپارتمان های زیادی از جمله پزشکی، بازرگانی و غیره است.

آپارتمان های فروشی در استانبول /منطقه Avcilar

در ادامه یک فرصت سرمایه گذاری در ترکیه را به شما معرفی می کنیم.

سایر پروژه ها را می توانید در سایت املاک پیله ببینید.

اطلاعات عمومی
نوع: آپارتمان مسکونی شهر: استانبول
 زمان تحویل: آماده تحویل  روش پرداخت: نقد و اقساط
چرا این مجتمع
فاز اول این پروژه مدرن در زمینی به وسعت 9,600 متر در چهار بلوک و تعداد 269 واحد آپارتمان (سوئیت، یکخوابه تا 3 خوابه)، 52 واحد اداری و 75 واحد تجاری و در منطقه آوجیلار احداث میگردد.

آپارتمانهای این مجموعه مجهز به سیستم کنترل هوشمند است.

این پروژه در فاصله نزدیک از ایستگاه متروی در حال احداث، فاصله یک کیلومتری از ایستگاه متروبوس و بزرگراه E-5 ودسترسی آسان به بزرگراه TEM و اسکله IDO واقع شده است که شما را قادر می سازد به تمام نقاط استانبول به آسانی دسترسی داشته باشید.

این مجتمع از کانال استانبول تنها 2 کیلومتر فاصله دارد.

شرایط فروش ویژه واحد دو خوابه : 35 درصد نقد الباقی در اقساط 24 ماهه – قیمت نهایی 562،120

35 درصد نقد الباقی در اقساط 36 ماهه-قیمت نهایی 574،080 قیمت فروش نقدی: 526،240

امکانات این مجتمع

 آلاچیق

اتاق بخار

اتاق جلسه و کنفرانس

استخر شنای روباز

استخر شنای کودکان

بیلیارد

پارکینگ سرپوشیده و رو باز

سالن فیلم و بازیهای کامپیوتری

سالن یوگا

سونا

کافه

محوطه بازی سرپوشیده و روباز برای کودکان

محوطه سینمای روباز

محوطه ورزش روباز

مرکز تناسب اندام مجهز به تجهیزات ورزشی مدرن

مرکز خرید

مسیر پیاده روی

میز پینگ پنگ

جزئیات مشخصات و قیمت
نام اتاق خواب سرویس بهداشتی متراژ قیمت
2+1 2 1 95.20  526،240₺

همچنین می توانید پروژه فیروزه در اویچلار را نیز ببینید.

خرید خانه در استانبول
 املاک و سرمایه گذاری پیله

پشتیبانی

کارشناس فروش

00902129360977

info@piileh.com