10 دلیل مشورت با شرکت املاک و سرمایه گذاری

10 دلیل مشورت با شرکت املاک و سرمایه گذاری

جستجوی شرکت خدمات املاک حرفه ای هنگام خرید ملک باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. هیچ کس بازار محلی را مانند یک شرکت املاک محلی نمی شناسد.

کلانشهرهایی مانند استانبول ، آنتالیا ، آنکارا ، بورسا و ترابزون در فروش ملک در ترکیه پیشتاز هستند، جایی که بخش ساخت و ساز با پیشرفت های جدید همراه است. افراد خارجی که با هدف خرید ملک به ترکیه می آیند ، ممکن است با چالش های فراوانی روبرو شوند، مثل اطلاع از قیمت بازار محلی و اینکه از کجا یک نماینده مورد اعتماد و معتبر را در یک کشور خارجی پیدا کنند. بنابراین ، استفاده از یک سرویس مشاوره حرفه ای در زمینه املاک و مستغلات بسیار مهم است.

ممکن است برای خریداران قبل یا هنگام خرید ملک در کلانشهرها از جمله استانبول ، مشکلات مختلفی پیش آید. داشتن یک نماینده املاک و مستغلات که شرایط بازار منطقه و شرکت های ساختمانی معتبر را می شناسد و می تواند به نفع شما مذاکره کند، به شما برای خرید خانه در ترکیه  کمک می کند.

چرا باید با کارشناسان املاک و سرمایه گذاری پیله مشورت کنید؟

1- یافتن مناسب ترین ملک بدون سردرگمی

شما باید طیف گسترده ای از تحقیقات بازار را به تنهایی انجام دهید تا مناسب ترین خانه را از بین گزینه های مختلف پیدا کنید و این کار بیشتر از آنچه انتظار دارید طول می کشد. اما هنگامی که متقاضی مشاوره حرفه ای در زمینه املاک هستید، فقط باید بودجه، معیارهای ملک و زمانی که می خواهید خانه بخرید، را بدانید. نمایندگان املاک و مستغلات که شناخت کاملی در مورد بازار املاک دارند، به شما کمک می کنند تا خانه مناسب را برای خود پیدا و خریداری کنید.

با خرید ملک نه تنها صاحب خانه می شوید، بلکه به امکانات محلی و اجتماعی محله خود را نیز دست می یابید.

اگر می دانید دنبال چه چیزی هستید ، لطفاً با ما تماس بگیرید تا مناسب ترین ملک را برای شما تهیه کنیم!

2- در دست داشتن نمونه کارها متنوع به همراه جزئیات

با وجود پروژه های فراوانی که به صورت حرفه ای تهیه شده و مطابق با مخاطبان هدف مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند، به راحتی می توانید مناسب ترین ملک را براساس بودجه و ویژگی های مورد نظر خود پیدا کنید. به همین دلیل، کار با شرکت های املاک و سرمایه گذاری که تعداد پروژه ها در آنها زیاد است و به خوبی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است، به شما کمک می کند تا ملک مناسب را برای خود یافته و در وقت صرفه جویی کنید. شرکت املاک و سرمایه گذاری پیله طیف گسترده ای از پروژه ها را به شما ارائه می دهد.

اگر می خواهید در ترکیه خانه ، واحد ادرای و یا تجاری بخرید ، سایت املاک ما را بررسی کنید !

وب سایت املاک پیله یک ساختار کاربر پسند دارد. شما می توانید با استفاده از جستجوی پیشرفته ، نوع ملک ، تعداد اتاق خواب ، محدوده قیمت و محله، نتایج را محدود کرده تا راحت تر ملک مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین به راحتی می توانید عکس ها ، نقشه داخلی  ساختمان و فضای خارجی آنها مشاهده نمایید. برای بررسی در دسترس بودن ملک، زمان بازدید و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

3- صرفه جویی در وقت و پول

با خدمات حرفه ای که از نمایندگان املاک و سرمایه گذاری دریافت خواهید کرد ، می توانید از سفر طولانی و پر استرس خرید ملک در یک کشور خارجی جلوگیری کنید.

شما با دیدن تغییرات در قیمت ها ، رویه های طولانی و گزینه های متنوع، به اهمیت کمک های حرفه ای شرکت املاک پی خواهید برد. شرکت های املاک با چانه زدن تلاش می کنند بهترین قیمت و مناسب ترین فرصت را در اختیار شما قرار دهند ، در نتیجه شما می توانید ملکی ارزانتر از آنچه توقع داشتید، بخرید.

4- تضمین بهترین قیمت

یک نماینده عالی املاک سعی دارد با توجه به بودجه و نیازهای شما ، بهترین پیشنهاد قیمت را از فروشنده دریافت کند. شرکت پیله  همیشه مناسب ترین قیمت را تضمین می کند. مشاوران ما منطقه و محله ها را به خوبی می شناسند و از ارزش واقعی ملک و هزینه آن اطلاع دارند.

چرا در وب سایت های مختلف قیمت های مختلف املاک را می بینیم؟ شرکت پیله با بروزرسانی مداوم وب سایت ، محاسبه روزانه نرخ ارز و صداقت ، همیشه بهترین قیمت را به شما پیشنهاد می دهد.

5- فرآیند مدیریت بدون استرس

آیا می خواهید کل مراحل خرید خانه در استانبول را خودتان انجام دهید یا ترجیح می دهید یک شرکت مشاوره املاک با نمایندگان خبره خود خدمات حرفه ای به شما ارائه دهد؟

فرآیند خرید ملک، یک تصمیم بزرگ اقتصادی است. هرچه ملک گرانتر باشد ، این ریسک بیشتر است. کار با متخصصان برای کمک به تبدیل بودجه شما به فرصت سرمایه گذاری در ملک مناسب و در زمان مناسب ، از هزینه اضافه جلوگیری می کند.

کل فرآیند خرید ملک را به نماینده خود واگذار کنید و اجازه دهید مشاور املاک شما کل مراحل را از طرف شما مدیریت کند.

6- فرایند معامله تضمین شده و امن

هر فردی می خواهد روند خرید ملک را به راحتی انجام داده و با آرامش خاطر سرمایه گذاری کند. به همین دلیل ، شما باید با بهترین شرکت های املاک و سرمایه گذاری کار کنید که مشتریان خود را بر اساس اعتماد به املاکی که می فروشند و فروشندگان تضمین می کنند. این یکی از مهمترین مراحل برای سرمایه گذاری بدون استرس و آرامش خاطر شماست.

مشاوران املاک ، که اطلاعات جامع و کاملی در مورد روند خرید و فروش املاک و مستغلات دارند، در طی نقل و انتقال سند، امور لازم برای خریدار و فروشنده انجام می دهند.

شرکت پیله خرید و فروش بدون مشکل را برای کلیه پروژه ها  تضمین می کند.

بنر تماس با پیله

7- خدمات اختصاصی قبل و بعد از فروش

شرکت پیله قبل از فروش ملک در ترکیه خدمات مختلفی از جمله پیدا کردن مناسب ترین پروژه ، هماهنگی بازدید از املاک ، توضیحات کامل برای از بین بردن تمام سؤالاتی که در ذهن دارید، درخواست برای وام مسکن به افراد خارجی(بجز خریداران ایرانی) ، معرفی وکیل و مترجم را به شما ارائه می دهد و پس از خرید ملک برای انجام امور مربوط به انتقال برق ، آب ، تلفن ، اشتراک گاز ، افتتاح حساب بانکی ، دریافت شماره مالیات و بیمه ، به شما کمک خواهیم کرد.

8- دانش قانونی و راهنمایی

هر کشوری قوانین خاص خود را دارد و از شما انتظار می رود اگر می خواهید در این کشورها معامله کنید، این قوانین را دنبال کنید. شرکت های مشاوره املاک حرفه ای مانند پیله بهترین خدمات را در استانبول ارائه می دهند و امنیت قبل و بعد از فروش را تضمین می کنند. مانند انتقال سند ، بیمه مسکن ، برق ، آب ، اشتراک گاز ، گرفتن شماره مالیات ، تحقیقات حقوقی در مورد ملک ، قرارداد فروش ، روش پرداخت و خدمات مشاوره. کارشناسان ما در تهیه اسناد  تجربه لازم را دارند و انتقال مالکیت را بدون نادیده گرفتن کوچکترین چیزی انجام می دهند.

9- رضایت کامل مشتری

شرکت های موفق می دانند که خرید و فروش ملک فراتر از یک قرارداد است. شرکت های املاک و سرمایه گذاری معتبر نه تنها به شما ملک می فروشند بلکه تلاش می کنند با محقق کردن رویاهایتان ، زندگی را برایتان شادتر کنند.

10- خدمات به زبان بومی

دریافت خدمات به زبان مادری برای از بین بردن هرگونه سردرگمی و پاسخ به هرگونه سؤال مهم است. کارشناسان ما به زبان فارسی راهنمای شما خواهند بود.

خرید ملک در ترکیه

به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه املاک ترکیه ، می توانیم به سوالات شما پاسخ دهیم ، به عنوان مثال بررسی آپارتمان هایی با امکان پرداخت اقساطی و یا معرفی مناطقی که متناسب با سبک زندگی شماست . اگر هر خانه ای در سایت املاک پیله توجه شما را جلب کرده ، فرم خدمات مشاوره رایگان را پر کنید یا برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق واتس آپ با ما تماس بگیرید. 77 52 047 533 90+

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *